Promocje

Gra z uwielbianej serii do pobrania za darmo! Zostało tylko kilka dni

Grzegorz Ułan
Gra z uwielbianej serii do pobrania za darmo! Zostało tylko kilka dni
1

Tydzień bez darmowej gry do pobrania, tygodniem straconym. Tydzień temu był to podarunek od Valve, tym razem otrzymamy go od Ubisoftu.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o udostępnieniu za darmo gry wszech czasów przez Valve - Half-Life, z okazji jej dwudziestolecia.

Teraz Ubisoft postanowił oddać za darmo do pobrania grę Assassin’s Creed Syndicate, a mamy na to czas do 6 grudnia, a więc do zbliżających się Mikołajek.

Ubisoft z radością chce ci podarować Assassin’s Creed Syndicate. Możesz pobrać swoją darmową grę od 27 listopada od godziny 14:00 do 6 grudnia do godziny 14:00 (twojego czasu lokalnego) i będziesz mógł w nią grać, kiedy tylko zechcesz!


Warto, nie warto? Skoro za darmo, z pewnością warto ją sprawdzić, jeśli nie graliście w tę grę wcześniej, a zwłaszcza jeśli jesteście fanami serii Assassin’s Creed. Z naszą obszerną recenzją tej pozycji możecie zapoznać się pod tym linkiem. Tu zostawię jedynie jej końcowy werdykt:

Gra niczym jednak nie zachwyca, nie każe do siebie wracać i nie definiuje na nowo serii. Te kilkanaście godzin spędzonych w Londynie odhaczam jednak jako ciekawą przygodę i miłą jesienną wycieczkę. Taką na około 15 godzin jeśli spojrzeć jedynie na główną opowieść. Fani serii nie będą rozczarowani, ale nie sądzę by Syndicate było w stanie przyciągnąć nowych graczy. Solidny Assassin’s Creed, wart sprawdzenia. Tylko tyle i aż tyle.


Co trzeba zrobić, by pobrać tę grę za darmo? Wystarczy odwiedzić ten link i po kliknięciu w przycisk Ubisoft Connect PC zalogować się na swoje konto, do którego gra automatycznie zostanie przypisana.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news