Apple

Apple Watch jako iPod Nano? Tak podobno Apple testował pierwszy zegarek

Kamil Pieczonka
Apple Watch jako iPod Nano? Tak podobno Apple testował pierwszy zegarek
5

Jesień dla Apple zapowiada się bardzo pracowicie. Czekamy na nowe wersje smartfonów iPhone, komputery z procesorami ARM oraz  przynajmniej dwa nowe modele zegarków. I to właśnie te ostatnie wylądowały ostatnio na Twitterze w bardzo ciekawym przebraniu.

Apple Watch jako iPod Nano

Użytkownik AppleDemoYT opublikował na Twitterze kilka ciekawych zdjęć, które podobno przedstawiają pierwszy prototyp zegarka Apple Watch w obudowie iPoda Nano. Apple znane jest z tego, że swoje nowe modele urządzeń pakuje w obudowy, które mają przypominać coś całkiem innego, więc cała historia wydaje się bardzo prawdopodobna. A jest tym bardziej zabawna, że część użytkowników iPoda Nano 6. generacji próbowała używać go właśnie jak zegarka. Wygląda na to, że historia zatoczyła koło ;-).

Nie jest to też w gruncie rzeczy nic nadzwyczajnego, po premierze Apple Watch w sieci pojawiły się obudowy, które pozwalały z niego korzystać jak ze iPoda, z dedykowanymi przyciskami do sterowania muzyką. Jedyny minus to fakt, że trzeba było korzystać z bezprzewodowych słuchawek. Pomysł ten chyba jednak nie zdobyć wielkiego uznania, bo w gruncie rzeczy noszenie zegarka jest wygodniejsze, niż kolejny gadżet w kieszeni.

Dzisiaj natomiast każde kolejne wersje zegarka mogą być już bez problemów testowane bez specjalnego kamuflażu. Na rynku mamy kilka generacji Apple Watch i z grubsza wszystkie wyglądają niemal tak samo. Dopatrzenie się różnic u kogoś na ręku wydaje się praktycznie niemożliwe. Dla przypomnienia, Apple podobno na jesień szykuje dwa nowe modele zegarków, jeden z nich zastąpi 5. generację jako nowy topowy model, a drugi ma być tańszą wersją, która prawdopodobnie zastąpi na rynku 3. generację Apple Watch, która nadal jest dostępna w sprzedaży. O wszystkim powinniśmy się przekonać jeszcze we wrześniu, choć oficjalnej daty konferencji Apple jeszcze nie ma.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu