Apple

Apple udostępnia część swoich seriali Apple TV+ za darmo, również w Polsce

Kamil Pieczonka
14

Jeśli skończyły wam się już filmy i seriale na Netfliksie czy HBO, albo nie subskrybujecie żadnej z tych usług, a chcielibyście obejrzeć coś nowego, to bardzo ciekawą propozycję ma dla was Apple. Gigant postanowił udostępnić kilka ze swoich produkcji całkowicie za darmo, wystarczy aplikacja Apple TV+.

Apple udostępnia za darmo 8 swoich produkcji

Apple poinformowało o darmowych produkcjach jeszcze w czwartek, kiedy zostały udostępnione dla widzów w USA. Od piątku sukcesywnie miały być również włączane w kolejnych krajach, w których dostępna jest usługa Apple TV+, w tym również w Polsce. I dzisiaj faktycznie w aplikacji Apple TV pojawiła się zakładka z bezpłatnymi filmami i serialami, które można oglądać na wszystkich urządzeniach Apple (smartfonach, tabletach oraz przystawce Apple TV), a także z tego co widzę również w przeglądarce. Wystarczy wejść na stronę aplikacji Apple TV+, zalogować się na swoje konto (albo jest stworzyć) i przejść do listy produkcji. Te które dostępne są za darmo mają na dole strony przycisk "Oglądaj w aplikacji Apple TV", którego kliknięcie uruchamia odtwarzanie w przeglądarce.

A co można oglądać za darmo? Lista ma 8 pozycji i jest tak zróżnicowana, że pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Recenzje kilku produkcji znajdziecie na Antyweb, z pewnością warto obejrzeć For All Mankind, a ciekawie wygląda też Servant.

  • The Elephant Queen - film dokumentalny
  • Little America - serial
  • Servant - serial
  • For All Mankind - serial
  • Dickinson - serial
  • Helpsters - serial dla dzieci przedszkolnych z bohaterami z Ulicy Sezamkowej
  • Ghostwriter - serial familijny
  • Snoopy in Space - bajka dla dzieci

Apple zrobiło to lepiej niż HBO

Apple nie jest jedyną firmą, która udostępnia swoje produkcje za darmo z powodu pandemii koronawirusa. Na podobny krok, aby ulżyć wszystkim podczas obowiązkowego siedzenia w domu zdecydowało się między innymi HBO. Niestety w tym przypadku oferta ograniczona jest tylko do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. W innych krajach musimy obejść się smakiem...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu