Apple

Najbardziej wyszydzane akcesoria Apple powracają. Tym razem z dodatkowym przyciskiem dedykowanym aparatom!

Kamil Świtalski
Najbardziej wyszydzane akcesoria Apple powracają. Tym razem z dodatkowym przyciskiem dedykowanym aparatom!
11

Smart Battery Case do najnowszych modeli iPhone'ów trafiły już do oficjalnego sklepu. Ceny — bez większego zaskoczenia!

Rzadko które produkty Apple były na starcie wyszydzane równie mocno, co ich obudowy z wbudowaną baterią. Kosmiczny wygląd akcesoriów przez wiele miesięcy był powodem do drwin i żartów, ale mimo mojej sympatii do giganta z Cupertino... wcale się temu nie dziwię. Doskonale rozumiem przewagę jakie maja nad konkurencyjnymi produktami tego typu, ale mimo wszystko ten design kompletnie do mnie nie przemawia. Ale jeżeli dla was nie stanowi on większego problemu, to mam dla was dobre wieści. iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max doczekały się już dedykowanych wariantów. Ughhhh.

Smart Battery Case dla najnowszych iPhone'ów już dostępne!

Do oficjalnego sklepu Apple trafiły już etui Smart Battery Case dla każdego ze wspomnianych modeli — i podobnie jak sprawy miały się w ubiegłym roku, teraz też wszystkie wycenione zostały identycznie. Za Smart Battery Case dla tegorocznych modeli zapłacimy 619 złotych. Dla każdego z urządzeń dostępne są wersje kolorystyczne w bieli oraz czerni. Modele Pro mogą też poszczycić się wariantem piaskowy róż, który na moje oko jest... po prostu beżowy. Ale w tym roku etui te doczekały się nowego, dedykowanego funkcji aparatu fotograficznego, przycisku!

Etui ma specjalny przycisk do uruchamiania apki Aparat bez względu na to, czy iPhone jest akurat zablokowany czy odblokowany. Krótkie naciśnięcie przycisku pozwala zrobić zdjęcie, a dłuższe – nagrać wideo. Do selfie jak znalazł.

Ale, oczywiście, ten sprawdzi się wyłącznie przy systemowej aplikacji aparatu — jeżeli korzystacie z Halide czy innych bardziej zaawansowanych narzędzi, to (przynajmniej bez jailbreaka) okaże się on bezużytecznym.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu