Apple

Apple Music dla Androida wychodzi z bety [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Apple Music dla Androida wychodzi z bety [prasówka]
1

Apple Music dla Androida ma być dojrzałym, dopracowanym i stabilnie działającym produktem, a przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po opuszczeniu przez aplikację stadium beta.

Apple Music stabilne

Aż 10 miesięcy aplikacja Apple Music dla Androida była dostępna jako wersja beta. Symbolicznie właśnie nadano jej numer 1.0, co teoretycznie oznacza, że program jest dopracowany i stabilny. Niestety nie jest to takie do końca oczywiste, bo ciągle zdarza się tutaj znaleźć pewne mankamenty i niedociągnięcia.W dalszym ciągu brakuje też wersji na tablety z Androidem. Zamiast tego inżynierowie Apple'a dodali w tym wydaniu funkcję equalizera, dzięki czemu można w pewnym stopniu dostosować ustawienia dźwięku. Nowa wersja jest już dostępna w sklepie Google Play, skąd może ją pobrać każdy użytkownik usługi muzycznej Apple'a.

50 mld dla deweloperów od Apple'a

Zostajemy w Cupertino. Tim Cook ogłosił właśnie na Twitterze, że jego firma dotąd łącznie wypłaciła deweloperom 50 mld dolarów. To fantastyczny i zarazem bardzo symboliczny wynik, który dowodzi, jak ogromną popularnością cieszy się AppStore i jak często użytkownicy zostawiają tutaj pieniądze. Warto dodać, że osiągnięcie tego rekordu zajęło Apple'owi zaskakująco mało czasu. Jeszcze 6 miesięcy temu Cook chwalił się 40 mld dol., które wypłacono deweloperom. Lipiec miał być pod tym względem kolejnym kamieniem milowym, a szef Apple'a zapewnia, że AppStore stale rośnie, a kwoty wypłacane twórcom aplikacji regularnie ulegają zwiększeniu.

FIFA nigdy nie była tak realistyczna

Gry z serii FIFA z roku na rok prezentują się coraz lepiej, zostawiając konkurencję od Konami nieco w tyle. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem będzie podobnie, bo FIFA 17 zapowiada się naprawdę nieźle. Na udostępnionym właśnie przez twórców nowym trailerze możemy zobaczyć twarze kilku zawodników, które zostały odwzorowane niemal po mistrzowsku. Wyraźnie widać tutaj spory skok jakościowy w porównaniu z tym, co do zaoferowania miała FIFA 16. Oczywiście grafika nie będzie jedynym usprawnieniem nowej gry. Jedną z największych nowości ma być tryb kariery, w którym poprowadzimy własnego zawodnika. Ale o tym więcej wkrótce. FIFA 17 zadebiutuje 29 września na wszystkich popularnych platformach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu