Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Apple

Apple Music zamieni się w kombajn z newsami i prasą? Bez sensu

PW
Paweł Winiarski
0

Serwisy z muzyką muszą się rozwijać, by popychać ten model dystrybucji treści do przodu. Trzeba jednak robić to z głową i sensem, a póki co chyba nikt nie ma pomysłu jak. Apple też.

W okolicach marca tego roku mówiło się, że Apple kupiło Texture. To serwis, za który trzeba płacić miesięczny abonament wysokości 10 dolarów. Dostaje się wtedy dostęp do 200 magazynów na całym świecie, w tym takich tytułów jak Rolling Stone, National Geographic czy Vogue. 

.

.

Trudno powiedzieć by Apple Music było idealne, jakiś czas temu Konrad wypunktował jego wady. Ciekawe jest natomiast to, że w naszej redakcji praktycznie tylko on używa tej usługi, większość korzysta ze Spotify i nie czuje potrzeby szukania treści u konkurencji. Biorąc jednak pod uwagę popularność usługi, trudno powiedzieć by była niszowa - jest znaczącym graczem na rynku streamingu i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał ulec zmianie. Myślę, że najbliższe miesiące pokażą czy gigant ma jakiś pomysł na Apple Music i czy przypadnie on do gustu aktualnym lub nagoni nowych klientów.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: