Apple

Apple szykuje się na najważniejszy rok w historii iPhone'a

Jakub Szczęsny
Apple szykuje się na najważniejszy rok w historii iPhone'a
43

W tym roku Apple będzie świętować 10-lecie wprowadzenia iPhone'a na rynek. Wcześniejsze doniesienia na temat tego sprzętu wskazywały, że będziemy mieć wreszcie z rewolucyjnym urządzeniem, które zmaże lekkie niezadowolenie rynku z powodu wtórności trzech poprzednich generacji iUrządzeń. Co więcej, Apple chce wystartować z dużą ilością telefonów nieco wcześniej, by móc dostarczyć je w jak najkrótszym czasie do klientów.

Apple szykuje się do sprzedania rekordowej ilości swoich smartfonów - firma BlueFin Research potwierdziła, że Apple zwiększa produkcję swoich telefonów, by być przygotowanym na ogromne zainteresowanie rynku. Badacze zanotowali 300 procentowy wzrost tempa dostarczania nowych iPhone'ów. Jest to spowodowane nie tylko spodziewanym, sporym szumem wokół jubileuszowej generacji telefonów, ale także faktem, iż poprzednie sprzęty sprzedają się już coraz gorzej.

Premiera nowego iPhone'a rzeczywiście może być wyjątkowa. Oprócz spodziewanej zmiany wzornictwa, prawdopodobnie zostanie wydana również trzecia wersja telefonu "Premium", która dopełni warianty Plus oraz Standard. Wspomniany, trzeci iPhone ma charakteryzować się zagiętym ekranem OLED, przyciskiem Home zatopionym w wyświetlaczu, a także możliwością bezprzewodowego ładowania.


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nowy iPhonehotmobileiphone x