Apple

Apple coś pokaże jeszcze w tym miesiącu. Ale...

JT
Jakub Tepper
2

Zamieszanie wokół prezentacji przez Apple nowych produktów sięga zenitu. Kilka dni temu, podczas porannego przeglądania wiadomości, znalazłem na co najmniej kilku poważnych stronach informację "iPad 3 zostanie pokazany w styczniu!". I nie byłoby w tym nic specjalnie zaskakującego gdyby nie fakt, że...

Zamieszanie wokół prezentacji przez Apple nowych produktów sięga zenitu. Kilka dni temu, podczas porannego przeglądania wiadomości, znalazłem na co najmniej kilku poważnych stronach informację "iPad 3 zostanie pokazany w styczniu!". I nie byłoby w tym nic specjalnie zaskakującego gdyby nie fakt, że po kilka godzinach (dosłownie 2-3) wszystkie te strony opublikowały już wpis "iPad 3 NIE ZOSTANIE POKAZANY W STYCZNIU!!!11jeden". Można było od razu napisać "nie wiemy, czy iPad 3 zostanie pokazany w styczniu" - w sumie wyszłoby podobnie.

My też o iPadzie 3 raczej nic nie wiemy, ale za to potwierdzają się informacje o styczniowej prezentacji Apple.

Wszystkie źródła wydają się jednak być zgodne co do jednego - to nie będzie duża impreza, na której zostanie zaprezentowany nowy hardware. iTV, iPad 3 czy cokolwiek innego będzie musiało jeszcze przypuszczalnie zaczekać. Co zatem będzie?

Mówi się o skupieniu na elektronicznych wydawnictwach i iBooks. Być może Apple przygotowując się na nadchodzącą premierę iPada 3 chce przekazać wydawcom choćby wstępną specyfikację tego urządzenia - tak, aby zdążyli przygotować swoje produkty na jego premierę. Plotki mówią o rozdzielczości ekranu dochodzącej nawet do 2048x1536 - w takim przypadku byłoby co poprawiać względem obecnie znajdujących się w App Storze periodyków.

Dokładnej daty tej nowojorskiej imprezy jeszcze nie znamy, ale gdy tylko wpadnie nam w ręce agenda spotkania lub cokolwiek przedstawiającego więcej szczegółów, to nie omieszkamy się podzielić. Póki co warto nabrać trochę dystansu i nie czekać na wdechu. Grozi zapowietrzeniem.

[źródło, źródło]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleipad 3