Apple

Trzecia generacja Apple Air Pods pod choinkę? Amerykanie szykują kolejne poprawki

Albert Lewandowski
10

Rynek bezprzewodowych słuchawek wydaje się być pełny najróżniejszych urządzeń. Lider tego segmentu jest jednak tylko jeden i to w dodatku bezapelacyjny. O kim mowa? Oczywiście o Apple i ich Air Podsach, które odpowiadają za 75% tej kategorii.

Apple Air Pods po raz trzeci

Wydawać by się mogło, że cykl wydawniczy bezprzewodowych słuchawek nie będzie następował aż tak szybko. W końcu pod koniec marca doczekaliśmy się premiery drugiej generacji Apple Air Pods, które nie przyniosły kolosalnych zmian, stawiając głównie na dopracowanie całości. Dokładnie porównanie Apple Air Pods z Apple Air Pods 2 znajdziecie w obszernym artykule Kamila temu poświęconemu. Z czysto użytkowego punktu widzenia najważniejszymi nowościami było wsparcie dla bezprzewodowego ładowania i szybsze działania, a także dłuższy czas pracy. Trudno jednak gdziekolwiek znaleźć prawdziwe nowości.

Co zatem ma przynieść ze sobą Apple Air Pods 3? Według raportów z Digitimes, nowy produkt Amerykanów będzie wyglądał tak samo, jak poprzedniczki i moim zdaniem trudno się temu dziwić, skoro ten design stał się już kultowy. W dodatku nikt nie narzeka na nudną stylistykę, więc nie warto modyfikować tego elementu. Co ciekawsze, od strony technicznej nadchodzące słuchawki będą bazować na Air Pods 2. Gdzie zatem ukryły się nowości?

Wszystko wskazuje na to, że jedynym poważnym argumentem za wyborem Apple Air Pods 3 będzie redukcja szumów. Niewątpliwie brzmi to ciekawie i spodoba się wielu osobom, ale można też było liczyć na więcej zmian. Najciekawsze pozostaje jednak to, jak firma poradzi sobie z utrzymaniem czasu pracy na jednym ładowaniu na rozsądnym poziomie. Taki dodatek potrafi być bardzo zasobożerny, a baterie w Air Podsach nie należą do największych, więc możemy być świadkami kolejnego popisu inżynierskiego w wykonaniu Apple.

Oficjalna premiera Apple Air Pods 3 miałaby odbyć się pod koniec 2019 roku. Obstawiam tu okres przedświąteczny, który to jest najlepszym okresem do rozpoczęcia sprzedaży takich akcesoriów, szczególnie w obliczu niedawnego debiutu Air Pods 2.

źródło: Pocketnow

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu