Antyapps

Najlepsze aplikacje do wyszukiwania noclegów na Androida

Antyapps
Najlepsze aplikacje do wyszukiwania noclegów na Androida
0

W ubiegłym tygodniu dzieliliśmy się z wami zestawieniem najciekawszych aplikacji do wyszukiwania noclegów dostępnych w App Store. Oczywiście nie zapomnieliśmy o użytkownikach smartfonów z Androidem. Oto 7 najciekawszych naszym zdaniem pozycji, które znajdziecie w Google Play. Airbnb Na pierw...

W ubiegłym tygodniu dzieliliśmy się z wami zestawieniem najciekawszych aplikacji do wyszukiwania noclegów dostępnych w App Store. Oczywiście nie zapomnieliśmy o użytkownikach smartfonów z Androidem. Oto 7 najciekawszych naszym zdaniem pozycji, które znajdziecie w Google Play.

Airbnb

Na pierwszy ogień wybrałem platformę z której sam korzystam najczęściej. Airbnb to aplikacja dla podróżników, której chyba nikomu nie muszę przedstawiać. To jeden z najlepszych sposobów na znalezienie taniego pokoju lub apartamentu w innym mieście lub kraju.

Recenzja Airbnb

AccorHotels

Jeżeli Airbnb nie spełnia waszych oczekiwań i szukacie noclegu o wyższym standardzie, to sprawdźcie AccorHotels. Jest to prosta w obsłudze i efektywna aplikacja, która pozwoli nam sprawnie odnaleźć, obejrzeć, a także zarezerwować hotel! Twórcy usługi mają w swojej bazie kilka tysięcy lokalizacji — i są to w głównej mierze popularne sieciówki.

Recenzja AccorHotels

Hostelworld

Ta aplikacja spodoba się wszystkim tym, dla których hotele są zbyt drogie, a wynajmowanym mieszkaniom zwyczajnie nie ufają. Program jest niezwykle prosty w obsłudze. By znaleźć hostel w interesującym nas mieście, nie trzeba nawet zakładać konta. Wystarczy wybrać miejsce, datę wyjazdu oraz ilość osób biorących udział w eskapadzie.

Recenzja Hostelworld

Expedia Hotels, Flights & Cars

Ta aplikacja pozwala nam rezerwować zarówno hotele, jak i loty. Expedia proponuje nam w pierwszej kolejności miejsca dostępne w naszej najbliższej odległości, jednak za pomocą wyszukiwarki zarezerwujemy pokój lub wycieczkę w każdym innym zakątku świata. Aplikacja uwzględnia aktualne zniżki, co na pewno spodoba się łowcom okazji. Hotele, wypożyczalnie i aktywności są odpowiednio opisane, ponadto mamy wgląd w oceny i recenzje użytkowników, co pozwoli nam podjąć niewątpliwie dobrą decyzję. W Polsce liczba miejsc powiązanych z aplikacją jest dość ograniczona, ale za granicą wygląda to już znacznie lepiej.

Recenzja Expedia

Hotel Tonight

Hotel Tonight to dobrze przygotowana aplikacja dla podróżników. Nie przyda się ona tym, którzy lubią zaplanowane wojaże. Oferty last minute, które tu domunują, wprowadzają sporą niepewność do naszych planów. Nie zawsze udaje się znaleźć coś dopasowanego do naszych potrzeb, ale nie od dziś wiadomo, że oferty "na ostatnią chwilę" to przede wszystkim atrakcyjna cena. Program może przydać się więc tym, którzy nie za bardzo wiedzą, dokąd udać się na wakacje. Zadecyduje przypadek, a właściwie cena.

Recenzja Hotel Tonight

Booking.com

Tego tytułu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Booking.com to znany serwis, który pomoże nam dach nad głową nawet w najodleglejszych zakątkach świata. Już dawno temu, platforma doczekała się mobilnej aplikacji, która jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem niż wariant przeglądarkowy.

Recenzja Booking.com

Agoda

Ostatnio o aplikacji Agoda pisaliśmy na łamach AntyApps w 2012 roku. Co ciekawe, platforma wciąż jest rozwijana i mimo ogromnej konkurencji, nadal ma swoich zwolenników. Aplikacja agreguje oferty niemal 2 milionów hoteli z całego świata więc każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Jeden z naszych czytelników, w sekcji komentarzy pod zestawieniem aplikacji do wyszukiwania noclegów na iOS, zwrócił uwagę na to, że Agoda rozwijana jest przez Booking Holdings, czyli tę samą grupę, która stoi za sukcesem Booking.com i Kayak.

Recenzja Agoda

momondo

momondo to naprawdę świetna aplikacja nie tylko dla podróżników. Baza dostępnych opcji zarówno lotów, jak i noclegów jest niesłychanie szeroka, dzięki czemu nie ma możliwości, byśmy nie znaleźli tego, czego właśnie szukamy. Świetnym rozwiązaniem jest podział wariantów na kategorie oraz wprowadzenie dodatkowych filtrów, co zdecydowanie ułatwi wybór osobom niezdecydowanym czy tym z ograniczonym budżetem. Brak reklam, czytelny interfejs i ładna, kolorowa oprawa graficzna są wyłącznie potwierdzeniem dla mojej wysokiej, acz w pełni zasłużonej oceny programu.

Recenzja momondo

Moto Opinie

Na koniec zostawiłem sobie tytuł, który stworzono z myślą o motocyklistach. Platforma Moto Opinie posiada wiele zastosowań, ale to właśnie możliwość znalezienia noclegu podczas moto-wyprawy sprawiła, że aplikacja znalazła się w tym zestawieniu. Na mapach wyświetlane są punkty gastronomiczne i noclegi — w tym pola namiotowe. Sami użytkownicy także mogą wyszukiwać i dodawać interesujące miejsca.

Recenzja Moto Opinie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu