Polska

Aplikacja Amazon dostępna po polsku

Konrad Kozłowski
Aplikacja Amazon dostępna po polsku
6

Choć wciąż nie doczekaliśmy się pełnoprawnej, polskiej odsłony sklepu Amazon, to jednak sklep robi wszystko, by zakupy robiło nam się przyjemniej. Po wdrożeniu polskiego języka na Amazon.de nadeszła kolej na aplikację mobilną.

Ta od bardzo dawna dostępna jest w Google Play (Amazon Shopping) i App Store (Amazon), ale nigdy wcześniej nie była oferowana po polsku. Po instalacji jej na smartfonie polscy użytkownicy będą automatycznie kierowani do katalogu niemieckiego Amazon. de, ale w ustawieniach programu nareszcie możemy wskazać język polski.

Polska wersja strony www działa już od blisko roku - przetłumaczonej wersji Amazon.de doczekaliśmy się w październiku 2016. Od tamtej pory minęło więc już trochę czasu. Zgodnie z oczekiwaniami po polsku są teraz wszystkie elementy nawigacji, informacje o dostawach zamówień, nazwy (tytuły) produktów.

Od 2014 roku, kiedy to Amazon rozpoczął działania w Polsce, nasza obecność w kraju wzrasta z każdym miesiącem – i to zarówno w obszarze rozwoju infrastruktury logistycznej, jak i usług dla klientów. Chcemy, aby produkty oferowane na naszych stronach były dostępne dla Polaków, którzy coraz chętniej nie tylko kupują, ale także sprzedają poprzez Amazon. Obecnie współpracuje z nami już 7 200 tutejszych przedsiębiorców. Dzięki tej kooperacji docierają oni do setek milionów klientów na całym świecie! Marzena Więckowska, rzecznik prasowy Amazon

W tej sytuacji warto przypomnieć, że Amazon oferuje darmowę przesyłkę przy zamówieniach o wartości powyżej 39 euro. Z informacji, które nam przekazano wynika, że wśród polskich klientów Amazonu największą popularnością cieszy się elektronika konsumencka, a więc wszelaki sprzęt RTV.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu