4

API do Iphona dzięki Safari dla windows

Przeglądarka internetowa Safari w wersji 3 od dziś dostępna jest również dla użytkowników systemu windows. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że safari będzie jednocześnie platformą developerską dla aplikacji do telefonu iphone (który będzie wyposażony w tę właśnie przeglądarkę) Można już teraz wyobrazić sobie jak duży potencjał może dać połączenie aplikacji, […]

Przeglądarka internetowa Safari w wersji 3 od dziś dostępna jest również dla użytkowników systemu windows. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że safari będzie jednocześnie platformą developerską dla aplikacji do telefonu iphone (który będzie wyposażony w tę właśnie przeglądarkę)

Można już teraz wyobrazić sobie jak duży potencjał może dać połączenie aplikacji, przeglądarki i ekranu dotykowego i to wszystko dostępne z poziomu telefonu.

Safari na widowsach

Podejrzewam, że wiele firm tworzących aplikacje web-owe już teraz zaciera ręce na samą myśl o potencjalnych kontraktach i narzędziach jakie będzie można budować. Zastanawiam się czy w Naszym kraju chociaż jeden software house zainteresuje się tworzeniem aplikacji dla iphona.