0

Antyweb zaprasza 18 Listopada do Hybryd

Już niedługo odbędzie się gala, na której rozdamy nagrody AppAward.pl w konkursie na najlepsze aplikacje mobilne. Spotykamy się 18 listopada w Warszawskim klubie Hybrydy. Podczas imprezy zaprezentujemy wyniki głosowania jury oraz internautów. Nagrody będziemy przydzielać w 6 kategoriach tematycznych z podziałem na 3 systemy operacyjne. Do tego rozdamy również nagrody dla operatora roku oraz smartphona […]

Już niedługo odbędzie się gala, na której rozdamy nagrody AppAward.pl w konkursie na najlepsze aplikacje mobilne.

Spotykamy się 18 listopada w Warszawskim klubie Hybrydy. Podczas imprezy zaprezentujemy wyniki głosowania jury oraz internautów. Nagrody będziemy przydzielać w 6 kategoriach tematycznych z podziałem na 3 systemy operacyjne. Do tego rozdamy również nagrody dla operatora roku oraz smartphona roku. Po części uroczystej nastąpi część networkingowa, czyli impreza przy dobrej klubowej muzyce Dj Puzia.

W tym roku do Appaward zgłosiło się blisko 250 aplikacji. Najpopularniejszym systemem operacyjnym okazał się oczywiście Android z liczbą 119 zgłoszonych aplikacji. Na drugim miejscu mamy 76 aplikacji dla systemu mobilnego od Apple. Dla systemu mobilnego Windows zgłoszono natomiast 48 aplikacji. Przypomnę też, że głosowanie internautów cały czas trwa. Swoje głosy można oddawać w każdym z 3 systemów operacyjnych, w każdej kategorii – zachęcamy.

Dlaczego warto się wybrać na galę?

Przede wszystkim będzie to świetne spotkanie branżowe, gdzie będziecie mogli porozmawiać z ludźmi specjalizującymi się w technologiach mobilnych. Jeśli szukacie ludzi do swojego zespołu czy projektu to na pewno będzie okazja aby „złowić dobre kontakty”. Warto też czasem po prostu odejść od komputera i Facebooka i wejść w klasyczną interakcję z kolegami z branży :) Ekipa Antyweb i AntyApps oczywiście będzie również na miejscu. Zapraszamy do rejestracji!

Jaki jest plan imprezy?

19:00-19:45 : Powitanie przy drinkach

Prezentacja Finalistów Appaward 2014 oraz rozdanie nagród

  • 19:45-19:50 Smartfon roku 2014 – nagroda Internautów
  • 19:50-19:55 Operator roku 2014 – nagroda Internautów
  • 19:55-20:35 Najlepsze aplikacje w systemie Windows Phone – nagroda Internautów oraz Jury
  • 20:35-21:15 Najlepsze aplikacje w systemie IOS – nagroda Internautów oraz Jury
  • 21:15-21:55 Najlepsze aplikacje w systemie Android – nagroda Internautów oraz Jury

21:55-02:00 Gratulacje, oklaski, networking przy drinkach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji. Koszt wejściówki to jedynie 199 PLN.