Ciekawe strony

Antyweb w ciągu roku będzie miał pół miliona użytkowników?

Grzegorz Ułan
Antyweb w ciągu roku będzie miał pół miliona użytkowników?
47

Co jakiś czas dostaję zaproszenia do testów nowych serwisów. Dzisiejszy zaskoczył mnie swoim pomysłem, na tyle, że na początku nie wiedziałem do czego tak naprawdę ma to służyć. Mowa o nowym serwisie Kezera, gdzie możemy dodawać swoje prognozy czy przewidywania różnych zdarzeń w określonych ramach...


Co jakiś czas dostaję zaproszenia do testów nowych serwisów. Dzisiejszy zaskoczył mnie swoim pomysłem, na tyle, że na początku nie wiedziałem do czego tak naprawdę ma to służyć. Mowa o nowym serwisie Kezera, gdzie możemy dodawać swoje prognozy czy przewidywania różnych zdarzeń w określonych ramach czasowych.

Po bliższym przyjrzeniu się działaniu tego projektu stwierdziłem, iż ma to jakiś sens. Często bawimy się we wróżby i prognozy odnośnie pewnych wydarzeń. Jedne się sprawdzają inne nie. Dzięki takiemu serwisowi możemy dokładnie określić nasze przewidywania, które będą miały miejsce albo w dokładnym terminie lub w ciągu określonego czasu.

Dołączyć możemy również krótką notatkę do naszego wpisu. Następnie określić czy nasza prognoza ma być widoczna publicznie. Jeśli zaznaczymy prywatną, po zatwierdzeniu wygenerowany zostanie link bezpośredni do naszego wpisu, którym możemy podzielić się ze znajomymi, by poddać nasze przewidywane wydarzenie pod głosowanie.

Nasz wpis opatrzony zostanie również licznikiem czasu, który pozostał do zrealizowania naszej prognozy.

A gdy już minie i okaże się prawdą, możemy wtedy śmiało podzielić się ze znajomymi jedynym w taki wypadku stwierdzeniem: "A nie mówilem!?":)

Link do naszego wpisu - Antyweb za rok. Aby móc zagłosować, potrzebny jest kod z zaproszeniem do serwisu. Mamy 5 takich zaproszeń, wyślę je pierwszym chętnym na podany adres email. Podzielcie się, proszę, później swoimi kodami z pozostałymi chętnymi.

Do spełnienia naszego marzenia pozostało 365 dni. Mam nadzieję, że uda się to nam szybciej, oczywiście z Waszą pomocą. Dziękujemy obecnym naszym Czytelnikom za dotychczasowe zaufanie, za to, że jesteście i czynnie uczestniczycie w codziennym życiu Antyweb. Zostańcie z nami. Piszemy dla Was i dzięki Wam istniejemy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu