Felietony

Antyweb rozpoczyna długofalową współpracę z Sony Mobile!

Grzegorz Marczak
Antyweb rozpoczyna długofalową współpracę z Sony Mobile!
32

Mówiłem, że ten rok będzie ciekawy? Miło mi jest zapowiedzieć współpracę Antyweb i Sony Mobile. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu od mega konkursu dla czytelników w którym do wygrania będzie pachnąca jeszcze nowością Xperia Z (na którą już można składać zamówienia z tego co się orientuję). Bard...

Mówiłem, że ten rok będzie ciekawy? Miło mi jest zapowiedzieć współpracę Antyweb i Sony Mobile. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu od mega konkursu dla czytelników w którym do wygrania będzie pachnąca jeszcze nowością Xperia Z (na którą już można składać zamówienia z tego co się orientuję).

Bardzo cieszę się, że Sony zdecydowało się współpracować na zasadach jakie na Antyweb od samego początku promujemy. Czyli otwarta komunikacja, wszystko jasno wyłożone - szczerze i bez kryptoreklamy. Nie będziemy też przepisywać informacji prasowych

Na początku bohaterem naszej współpracy będzie oczywiście Xperia Z. Miałem przyjemność bawić się tym telefonem podczas niedawno zakończonych targów CES2013. Przyznam jest bardzo intrygującym sprzętem z kilooma naprawdę ciekawymi rozwiązaniami (szczególnie zapamiętałem tryb stamina w którym ponoć mocno oszczędzamy baterię).

W ramach wspólnych działań będziemy dla was mieli właśnie konkursy, testy najnowszych urządzeń Sony (w tym video testy), opowiemy wam co się będzie działo w Barcelonie na największych targach dotyczących urządzeń mobilnych itp. Przede wszystkim jednak nasze teksty pozostaną obiektywne i jeśli Xperia Z czy inny produkt Sony Mobile z czymś sobie nie będzie radził to o tym na pewno napiszemy. Współpraca między Antyweb a Sony Mobile nie bazuje bowiem na wykupieniu serii artykułów sponsorowanych.

Jak już wspomniałem rozpoczynamy w przyszłym tygodniu gdzie do wygrania w konkursie dla czytelników będzie nowy flagowiec Sony Mobile. W ramach omówionego planu działań mamy jednak więcej niespodzianek dla czytelników Antyweb - będziemy je stopniowo ogłaszać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu