Felietony

Antyweb powoli wraca do życia. Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że cały czas jesteście z nami

Grzegorz Ułan
Antyweb powoli wraca do życia. Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że cały czas jesteście z nami
50

Dziś, mniej więcej od popołudnia, wita Was na naszych stronach ten groźnie brzmiący komunikat. Przez kilka godzin próbowaliśmy zlokalizować problem. Zaczął się od blokady drugiego naszego serwisu AntyApps. Po wnikliwej analizie, ale dopiero około 18 godziny, udało nam się znaleźć błąd. Okazało się,...

Dziś, mniej więcej od popołudnia, wita Was na naszych stronach ten groźnie brzmiący komunikat. Przez kilka godzin próbowaliśmy zlokalizować problem. Zaczął się od blokady drugiego naszego serwisu AntyApps. Po wnikliwej analizie, ale dopiero około 18 godziny, udało nam się znaleźć błąd. Okazało się, że winny był Open X.

Open X (serwer, który serwował reklamy na AW) doklejał do kodów naszych reklam niechciany kod HTML. Kod ten uznawany jest przez Google jako złośliwy. Usunęliśmy więc wszystko, co z nim związane z Antyweb, a stronę zgłosiliśmy do Google do ponownej weryfikacji.

Chciałbym w tym miejscu podziękować Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście i mimo tego komunikatu klikaliście dalej, by móc nadal czytać nasze wiadomości, którymi postanowiliśmy nadal się z Wami dzielić. To dla nas ogromnie ważne i budujące. Obiecujemy jak najszybciej uporać się z tym komunikatem, by móc już normalnie zacząć pracować, a Wam zapewnić komfortowe korzystanie z Antyweb.

Dziękujemy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu