Antyweb Poleca

Więcej mobile i hardware na Antyweb! Mamy dwóch nowych redaktorów

Tomasz Popielarczyk
Więcej mobile i hardware na Antyweb! Mamy dwóch nowych redaktorów
41

Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam naszych dwóch nowych redaktorów. To oznacza nie tylko więcej treści, ale też położenie większego nacisku na kategorie, które, naszym zdaniem, są szczególnie interesujące dla czytelników.

Z pewnością większość z Was już zauważyła, że od połowy września na Antywebie publikują dwie nowe osoby. Albert Lewandowski i Kamil Pieczonka dołączyli do redakcji, aby zająć się konkretnymi obszarami. Mamy nadzieję, że dzięki temu, dostarczymy Wam jeszcze więcej treści, które są interesujące i wartościowe.

Albert specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko pojętym rynkiem mobilnym. Jego rola na Antyweb to przygotowywanie materiałów o smartfonach, tabletach, wearables oraz wszystkim, co z nimi związane. W dużej mierze na niego spadną teraz testy smartfonów. Próbkę jego możliwości zresztą mogliście już poznać w fantastycznej recenzji budżetowego TP-Linka. Sam o sobie pisze następująco:

Na początku interesowałem się motoryzacją, z wiekiem przyszło zamiłowanie do technologii oraz wszystkiego, co związane z branżą IT. W szczególności skupiam się na urządzeniach mobilnych, o których to też tworzę głównie treści na Antyweba, jednak zajmuję się również tematem uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Na co dzień nie rozstaję się ze swoim notatnikiem oraz Galaxy Note. Wcześniej zajmowałem się recenzjami smartfonów i tabletów oraz powoli pracowałem nad swoim warsztatem wideo. Zdarzało mi się również popełnić felietony o kulturze.

Kamil to natomiast weteran branży technologicznej. Z pewnością starsi czytelnicy serwisów o tematyce IT będą go kojarzyć. Zresztą wystarczy rzucić okiem na jego bio, żeby się przekonać, że mamy do czynienia z ekspertem:

Z wykształcenia informatyk ze specjalizacją w ekonometrii, a z zamiłowania „gość od komputerów”. Od zawsze miałem potrzebę dzielenia się swoją twórczością. Internetu używam od 2001 roku, a już w połowie 2002 zacząłem pisać o „komputerach” na łamach vortalu FrazPC.pl i robiłem to niemal bez przerwy przez ostatnie 15 lat. Moje główne zainteresowania krążą wokół tematu PC, ale prowadzę też bloga o finansach osobistych i z racji zawodu interesuję się szeroko pojętą ekonomią. W wolnym czasie gdy dzieci pójdą spać pochłaniam książki science-fiction i fantasy, a moim ostatnim odkryciem są audiobooki, które świetnie sprawdzają się w drodze do pracy. Na Antyweb zamierzam poszerzyć tematykę związaną stricte z PC.

Spodziewajcie się zatem, że na naszych łamach wkrótce pojawi się więcej artykułów związanych z pecetami oraz komponentami. Nie zabraknie też testów procesorów, kart graficznych i nie tylko. Lada moment pojawi się obszerna publikacja na temat nowych procesorów Intela. Jestem przekonany, że nasz serwis tylko na tym zyska i będzie dla Was jeszcze ciekawszy oraz bardziej wartościowy.

To nie koniec wzmocnień. Ciągle szukamy nowych talentów, specjalistów w swoich dziedzinach. Zatem jeżeli czujecie się na siłach lub znacie kogoś, kto chciałby dołączyć do naszej ekipy, piszcie śmiało na biuro[małpa]antyweb.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu