Chcecie obdarować swoich najbliższych świątecznymi prezentami? Macie już budżet, znacie ich zainteresowania i preferencje, ale ciągle brakuje najważniejszego – pomysłu. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy wielki prezentownik, w którym znajdziecie świąteczne propozycje redaktorów Antyweba. Nasz świąteczny prezentownik został skonstruowany w taki sposób, aby znalezienie właściwego prezentu było możliwie najprostsze. Zawarliśmy w nim kilkadziesiąt produktów, które […]

Chcecie obdarować swoich najbliższych świątecznymi prezentami? Macie już budżet, znacie ich zainteresowania i preferencje, ale ciągle brakuje najważniejszego – pomysłu. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy wielki prezentownik, w którym znajdziecie świąteczne propozycje redaktorów Antyweba.

Nasz świąteczny prezentownik został skonstruowany w taki sposób, aby znalezienie właściwego prezentu było możliwie najprostsze. Zawarliśmy w nim kilkadziesiąt produktów, które możecie przeglądać wg kategorii, ceny lub marki. Wybór jest naprawdę duży. Zebraliśmy, najlepsze naszym zdaniem: komputery i laptopy wraz z akcesoriami do nich, smartfony i tablety, głośniki i słuchawki, gry oraz sprzęt dla graczy, a także monitory i telewizory dla osób z największym budżetem na świąteczne prezenty. Nie zabrakło też sprzętu fotograficznego oraz (może trochę już niemodnych lecz ciągle praktycznych) drukarek. Wszystko to dopełnia kategoria „specjalne”, gdzie zawarliśmy te bardziej nietypowe i trudne do skategoryzowania produkty.

2015-12-01_120455

Wiemy, że nie każdy przeznacza na święta ogromnych sum pieniędzy, więc ceny wybranych przez nas prezentów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Podzieliliśmy je na kategorie: do 500 zł, od 500 do 1000 zł, od 1000 zł do 2000 zł, a także powyżej 2000 zł. Każda z nich ma nieco inny charakter. W pierwszej znajdziecie m.in.  akcesoria, gadżety, drobiazgi i gry. Ostatnia to już bardziej poważny sprzęt, jak telewizory, smartfony, tablety laptopy czy komputery. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj przynajmniej kilka niebanalnych pomysłów na prezent dla rodziny lub znajomych.

2015-12-01_120251

Proponowane przez nas produkty staraliśmy się opisać w sposób możliwie najbardziej zwięzły i treściwy. Przy każdej pozycji znajdziecie kilka punktów ze specyfikacji, informację o najniższej, znalezionej przez nas cenie oraz link do sklepu, gdzie można dokonać zakupu. Z wielu z tych urządzeń korzystamy na co dzień, a część testowaliśmy na łamach Antyweba. Nie są to zatem przypadkowe wybory, tylko propozycje dobrane w sposób staranny i przemyślany. Chcielibyśmy, aby nasze pomysły na prezenty przyniosły jak najwięcej radości i satysfakcji obdarowanym przez Was bliskim.

Prezentownik świąteczny Antyweb znajdziecie pod adresem: prezenty2015.antyweb.pl