Biznes

Antyweb.pl się odkrywa, a Nowa Koncepcja SEO edukuje

Patronat Medialny
Antyweb.pl się odkrywa, a Nowa Koncepcja SEO edukuje
46

Nowa Koncepcja SEO to innowacyjny, darmowy projekt edukacyjny, w którym platforma WhitePress wraz z partnerami dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego, z nastawieniem na obszary SEO i content marketingu. Inicjatywa jest przeznaczona dla właścicieli witryn internetowych oraz dla agencji świadczących usługi marketingu internetowego. Już jutro zostanie przeprowadzony audyt SEO nowej strony Antyweb.pl. Będzie miał on formę webinaru. To pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie, w którym tak duży serwis podda się publicznej ocenie dokonanej przez specjalistów z branży marketingu internetowego.

Autorem artykułu jest Tomasz Biegun - Project Manager w WhitePress.pl

Wiedza w „amerykańskim stylu”

Na polskim rynku jest bardzo niewiele bezpłatnych projektów edukacyjnych, w których dana osoba czy firma dzieli się konkretną, użyteczną wiedzą. Projekt Nowa Koncepcja SEO od początku jest oparty o ideę ogólnodostępnej edukacji, gdzie WhitePress wraz z parterami przekazuje swoje know-how dotyczące usług szeroko rozumianego content marketingu i SEO.

W ramach projektu powstała baza wiedzy, która już w tym momencie składa się z kilkudziesięciu specjalistycznych artykułów, których tematyka została podzielana na 6 kroków. Są to etapy działań, przed którymi stoi każdy realizujący usługi marketingu w wyszukiwarkach i inwestujący w nie. Dodatkowo dochodzą takie formy przekazywania wiedzy jak: darmowe webinary, opracowania w formie raportów i e-booków oraz materiały video. W planach jest realizacja otwartych szkoleń, a wszystko to podane użytkownikom w przystępnej formie.

„Od ponad 2 lat istnienia platformy WhitePress edukujemy rynek z zakresu content marketingu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często jest to pojęcie źle interpretowane lub zupełnie niezrozumiałe. Idea content marketingu jest oparta na dostarczeniu użytkownikom treści jak najwyższej jakości i w pełni obiektywnej” – mówi dr Paweł Strykowski – współwłaściciel WhitePress.pl – „Dla nas projekt Nowa Koncepcja SEO jest przykładem realizacji kampanii content marketingu opartego o edukację oraz treści najwyżej możliwej jakości pochodzące od specjalistów w danej dziedzinie” – dodaje.

Antyweb partnerem NKS

W ramach partnerstwa raz w miesiącu na stronach antyweb.pl będą publikowane artykuły z zakresu wiedzy dotyczącej promocji startup'ów i firm technologicznych, przy pomocy kanałów marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem SEO i content marketingu. Dodatkowo już jutro, podczas webinaru, zostanie przeprowadzony audyt SEO nowej odsłony serwisu. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie, w którym tak duży serwis podda się publicznej ocenie dokonanej przez specjalistów z marketingu internetowego.

Dobrze, że w Polsce powstają takie projekty jak Nowa Koncepcja SEO, gdzie specjaliści dzielą się swoim know-how z szerokim spektrum publiczności. Postanowiliśmy wspierać projekt NKS ponieważ uważamy, że warto dołączyć do tego przedsięwzięcia opartego o idee edukacji. Przy okazji pojawił się pomysł audytu SEO, z którego mamy nadzieję, że skorzystamy zarówno my jak i właściciele innych dużych serwisów borykający się podobnymi problemami związanymi z optymalizacją strony w wyszukiwarce Google” – mówi Grzegorz Marczak, właściciel antyweb.pl

Czym jest Nowa Koncepcja SEO?

Projekt pokazuje ścieżkę migracji z automatycznych usług SEO do bezpiecznych, kompleksowych i transparentnych usług. Firmy, które zdecydują się na działania oparte o tworzenie wysokiej jakości treści powinny skorzystać ze wszystkich zalet content marketingu. Wdrożenie przemyślanej strategii dostarcza dodatkowy ruch, optymalizuje konwersję, zwiększa świadomość marki oraz poprawia lojalność klientów.

Szczegóły dotyczące idei projektu Nowa Koncepcja SEO są przedstawione na poniższej infografice:

Audyt SEO nowej odsłony serwisu antyweb.pl!

WhitePress z całą redakcją antyweb.pl zaprasza już 2 lutego o godzinie 18:00 na wyjątkowy materiał w postaci webinaru, na którym zostanie przeprowadzony audyt SEO nowej odsłony serwisu.

>>> Tak chce się zapisać na darmowy webinar już teraz <<<

Jakie tematy zostaną poruszone podczas webinaru?

  • Czy "duży" może więcej?
  • Jakie problemy napotykają duże serwisy treściowe?
  • Dostępność strony dla wyszukiwarek.
  • Nasycenie artykułów słowami kluczowymi – jak robić to dobrze.
  • Dlaczego linkowanie wewnętrzne jest bardzo ważne i jak wykonać je prawidłowo?

Webinar będzie prowadzony przez popularną platformę ClickMeeting. Dostępnych będzie tylko 500 miejsc dla osób, które oprócz uczestnictwa w webinarze będą mogły również zadawać pytania związane z tematyką SEO. Mamy nadzieje, że będzie on gratką dla wszystkich właścicieli witryn internetowych, którzy chcą poprawić swoją widoczność w wyszukiwarce Google.

Wydarzenie będzie można obejrzeć bezpośrednio przez link wysyłany na adres e-mail podany przy rejestracji. Transmisja będzie udostępniona na dedykowanej podstronie, na której znajdują się informacje o wszystkich webinarach organizowanych w ramach projektu Nowa Koncepcja SEO. Zapraszamy serdecznie do rejestracji – kto pierwszy ten lepszy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu