Felietony

Antyweb na iPhona już do pobrania!

Grzegorz Marczak
Antyweb na iPhona już do pobrania!
55

To jest zdecydowanie najbardziej pracowity miesiąc jaki ostatnio miałem. Konferencje, nowa wersja Niezgrani.pl, finalizacja nowej wersji Antyweb, praca nad Antywebem na Androida. Dzisiaj natomiast chciałem was oficjalnie zaprosić do pobrania i sprawdzenia mobilnej wersji Antyweb na iPhona....

To jest zdecydowanie najbardziej pracowity miesiąc jaki ostatnio miałem. Konferencje, nowa wersja Niezgrani.pl, finalizacja nowej wersji Antyweb, praca nad Antywebem na Androida.

Dzisiaj natomiast chciałem was oficjalnie zaprosić do pobrania i sprawdzenia mobilnej wersji Antyweb na iPhona.

Celem i głównym priorytetem przy tworzeniu aplikacji na iPhona była przejrzystość oraz szybkość w dotarciu do opublikowanych artykułów. Nie chodziło mi o stworzenie skomplikowanego tworu który wymagałby do obsługi manuala. Moim priorytetem było aby użytkownik mógł szybko zapoznać się z ostatnimi artykułami na Antyweb, przejrzeć komentarze czy też podzielić się ciekawym tekstem ze znajomymi.

Co znajdziecie w środku? Przede wszystkim klasyczna lista z artykułami z Antyweb. Działa bardzo szybko i bez żadnych zacięć czy spowolnień. Aplikacje odświeżamy oczywiście w klasyczny sposób czyli przeciągając ekran w dół. Na głównym ekranie mamy też dostęp do wybranych kategorii wśród których znajdziemy Androida, Facebooka, Google, Microsoft, Mobile i Startupy czyli najczęściej czytane zagadnienia na Antyweb.

Jeśli chodzi o widok pojedynczego artykułu to tutaj też jest raczej klasycznie. Oczywiście zintegrowaliśmy mobilnego Disqusa, który o dziwo spisuje się całkiem nieźle (czego absolutnie nie można powiedzieć o mobilnym Facebooku i jego API). Jeśli chodzi o klasyczny zestaw możliwości udostępniania artykułów to dodaliśmy również Pocketa, który z pośród tego typu programów wydaje się być najbardziej popularny w Polsce. Mamy też oczywiście możliwość udostępniania tekstów mailem, na Twitterze itd.

Podsumowując możliwości aplikacji mamy :

 • Dostęp do wszystkich treści publikowanych na Antyweb.pl
 • Menu z głównymi kategoriami
 • Szybki przegląd najciekawszych tematów z ostatnich dni
 • Możliwość komentowania poprzez zintegrowany system komentarzy
 • Integracja z Pocket
 • Możliwość udostępnienia artykułu na Facebooku, Twitterze oraz poprzez email
 • Wszystkich czytelników posiadających telefon Apple gorąco zachęcam do pobrania aplikacji. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi i sugestie co do Aplikacji. Jest to pierwsza wersja ale na pewno nie ostatnia i z czasem będziemy starali się wprowadzić nowe potrzebne rozwiązania.

  Dla czytelników korzystających z telefonów z systemem Androida mam też dobrą informację. Pracę nad wersją idą szybciej niż myślałem i już niedługo będzie miała premiera Antyeb na Androida.

  Ps. Aplikacja została wykonana przez zawodowców z Redmobile

  Pobierze Antyweb na iOS już teraz

  Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

  Więcej na tematy:

  iPhoneMobileiOS