Mobile

Antyweb na Androida już w Google Play!

Grzegorz Marczak
Antyweb na Androida już w Google Play!
66

No to mamy trzecią aplikacje mobilną. Antyweb w wersji na Androida! Aplikacja jest już do pobrania w Google Play do czego serdecznie was namawiam. Celem i głównym priorytetem dla tej produkcji była podobnie jak przy aplikacjach na iOS przejrzystość oraz szybkość w dotarciu do treści publikowanych...

No to mamy trzecią aplikacje mobilną. Antyweb w wersji na Androida! Aplikacja jest już do pobrania w Google Play do czego serdecznie was namawiam.

Celem i głównym priorytetem dla tej produkcji była podobnie jak przy aplikacjach na iOS przejrzystość oraz szybkość w dotarciu do treści publikowanych na Antyweb. Wprawdzie nasza strona w wersji mobilnej (nieskromnie powiem) nie ma konkurencji jeśli chodzi o serwisy technologiczne, to jednak nasza aplikacja w niektórych przypadkach może być lepszym narzędziem do czytania (będzie szybsza niż klasyczne www).

Co znajdziecie w środku? Przede wszystkim klasyczny stream z artykułami, który działa i przewija się bardzo szybko, bez lagów czy też przestojów. Na głównym ekranie mamy możliwość przeszukać treści z aplikacji oraz użyć filtrów w postaci kategorii.

W widoku pojedynczego artykułu też jest raczej klasycznie. Zintegrowany Disqus który sprawdza się bardzo dobrze w wersji mobilnej umożliwia aktywne komentowanie. Natomiast w menu mamy możliwość udostępnienia tekstu na wszystkie podstawowe serwisy społecznościowe, jest też integracja z pocketem dla tych którzy lubią "odkładać na później".

Aplikacja jest tak zbudowana aby dostosować się zarówno do mniejszych ekranów telefonów jak również do ekranów tabletów i urządzeń tabletopodchodnych :)

Jeśli więc macie telefon z Androidem to gorąco zachęcam do przetestowania aplikacji i podzielenia się swoimi uwagami czy też znalezionymi błędami (mam nadzieje, że nie będzie ich dużo)

Przypomnę też, że Antyweba można czytać również na iPhonie oraz iPadzie.

Aplikacje przygotowali dla Antyweb specjaliści z Redmobile, których polecam każdemu kto myśli o własnej aplikacji mobilnej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Aplikacje mobilneGoogle Play