96

Antyweb i Adobe rozdaje Samsunga Galaxy Tab – wystarczy jeden komentarz

Wspólnie Adobe i autorami kursu video mobilusz.pl (kurs dotyczy pakietu pakietu Adobe CS5.5) przygotowałem dla was konkurs z świetną nagrodą jaką jest 7 calowy Samsung Galaxy Tab. Tablet zresztą bardzo dobrze pasuje do tematu konkursu, jako urządzenie mobilne sprzęt ten w głównej mierze karmi się bowiem aplikacjami mobilnymi. Bez nich żadne urządzenie przenośne nie większych […]

Wspólnie Adobe i autorami kursu video mobilusz.pl (kurs dotyczy pakietu pakietu Adobe CS5.5) przygotowałem dla was konkurs z świetną nagrodą jaką jest 7 calowy Samsung Galaxy Tab. Tablet zresztą bardzo dobrze pasuje do tematu konkursu, jako urządzenie mobilne sprzęt ten w głównej mierze karmi się bowiem aplikacjami mobilnymi. Bez nich żadne urządzenie przenośne nie większych szans w dzisiejszych czasach na rynku.

Mobiliusz.pl o którym wspomniałem jest to cześć większej akcji promocyjnej firmy Adobe, która reklamuje nowy produkt czyli Adobe Creative Suite 5.5. To, czym pakiet Creative Suite (CS) 5.5 różni się od poprzedniego (CS 5) to udoskonalenia programów pozwalające na dużo łatwiejsze przygotowanie programów/rozwiązań na urządzenia typu tablet czy smartfon działające pod kontrolą systemów Android, iOS lub RIM (Black Berry).

Podobno (nie jestem programistą więc nie mogę tego ocenić) w miarę prosto można przekonwertować aplikację flashową do formatu aplikacji na iPhona czy też Androida. I właśnie to będzie tematem konkursu w którym można wygrać super tablet Samsunga.

Chodzi bowiem o to aby zaproponować istniejącą aplikację flashową, którą można by przekonwertować przy pomocy narzędzi Adobe do iOS czy Androida. Wystarczy więc dobry pomysł i jeden komentarz aby zdobyć Galaxy Tab. Dopytywałem się nawet Artura z agencji Think Kong (reprezentują Adobe w tej akcji) czy wybrana w konkursie aplikacja mogłaby być ostatecznie przekonwertowana rękami specjalistów na urządzenia mobilne. Okazuje się, że jest na to szansa o ile (i tutaj trochę schodów) dostaną pliki źródłowe .FLA i oczywiście zgodę autora oryginalnej aplikacji. Nie jest to oczywiście niemożliwe ale wszystko zależy od tego jaka aplikacja wygra.

Oto formalne zasady konkursu:

Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz czyli 30 maja 2011

Nagrodą w konkursie jest nowy tablet Samsung Galaxy Tab 16GB

Ci, którzy podejmą rękawicę mają tydzień czasu (czyli do 05.06 do północy) na zaproponowanie w komentarzu programy/aplikacji który można byłoby przenieść przy pomocy narzędzi Adobe na inne urządzenia mobilne. Oczywiście liczyć się będą sensowne zgłoszenia z dobrym uzasadnieniem.

Zwycięzcę wybieram osobiście razem z sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się pomysłowość i oczywiście sensowne uzasadnienie.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 czerwca 2011

Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy sponsora nagrody nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody

Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje

I jeszcze oficjalne zaproszenie do konkursu od AdobePs. W konkurs z Adobe są tez zaangażowane inne blogi jeśli więc nie uda wam się wygrać nagrody na Antyweb to jest czy też będzie jeszcze na to szansa (sorry nie sprawdziłem, gdzie już odbyły się konkursy) między innymi – Pawła Lipca (webfan.pl), Przemka Marczyńskiego (mojmac.pl), Piotra Peszko (blog.2edu.pl);
czy Artura Kurasińskiego (AK74.pl).