Felietony

HappyDay.pl czyli zakupy grupowe Agory już online

Grzegorz Marczak
HappyDay.pl czyli zakupy grupowe Agory już online
28

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ruszył serwis zakupów grupowych od Agory. Szczerze mówiąc nie wiem, który to już z kolei serwis z tego typu usługami w Polsce ale na pewno nie ostatni. No ale czemu się dziwić skoro jesteśmy ewenementem chyba na skalę światową jeśli chodzi o ilość portali to cz...

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ruszył serwis zakupów grupowych od Agory. Szczerze mówiąc nie wiem, który to już z kolei serwis z tego typu usługami w Polsce ale na pewno nie ostatni. No ale czemu się dziwić skoro jesteśmy ewenementem chyba na skalę światową jeśli chodzi o ilość portali to czemu nie może wyróżniać się również ilością serwisu oferujących zakupy grupowe.

Co można powiedzieć o HappyDay.pl? Na razie nic szczególnego, Agora nie chciała mi powiedzieć nic ani o prowizjach ani o tym czy proces zakupów i sprzedaży będzie różnił się od konkurencji. Jeśli więc ktoś dostał już ofertę handlową od HappyDay to poproszę o przesłanie na maila, może dowiemy się z niej czegoś więcej :)

Agora zapowiedziała dużą kampanię promocyjną serwisu, w która zaangażowane będą praktycznie wszystkie jej podmioty czyli począwszy od Internetu poprzez radio a kończąc na prasie.

Agorowe zakupy grupowe mają wyróżniać się od konkurencji jakością, Skojarzenia moim zdaniem są dość oczywiste i wszyscy wiemy, o jaką firmę i sytuację chodzi:

Dla HappyDay.pl najistotniejsza jest jakość i wiarygodność, dlatego wszystkie oferty publikowane w serwisie pochodzą od partnerów, których możliwości i jakość usług zostały sprawdzone przez doradców sprzedażowych - mówi Dominika Derewicz, kierownik serwisu HappyDay.pl.

Na staracie czyli dzisiaj Agora nie specjalnie zainteresowała mnie swoją ofertą. Dla Warszawy mamy bowiem okazję wydać 160 PLN na "skaling", natomiast w skali krajowej ofertę na zniżkę na kurs angielskiego w supermemo.net. Owszem pierwsze oferty o niczym tak naprawdę nie świadczą choć spodziewałem się czegoś innego (co prawda konkurencja startowała z równie dziwnym ofertami).

Jak tak dalej pójdzie to w megapalnelu trzeba będzie zrobić osobną kategorię na zakupy grupowe, bo przecież na serwisie Agory się nie skończy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zakupy grupowe