Off topic

AntyTrailer: Rise of the Planet of the Apes

Paweł Grzegorz Iwaniuk
AntyTrailer: Rise of the Planet of the Apes
19

Dobry off-topic nie jest zły - taką zasadę wyznawał jeden z administratorów forum, na którym niegdyś się udzielałem. Rozpoczynamy na AntyWeb nowy cykl wpisów, w których co piątek będziemy prezentować Wam wybraną zapowiedź filmu, który w najbliższych miesiącach trafi do kin. Jako pierwszy zobaczycie...

Dobry off-topic nie jest zły - taką zasadę wyznawał jeden z administratorów forum, na którym niegdyś się udzielałem. Rozpoczynamy na AntyWeb nowy cykl wpisów, w których co piątek będziemy prezentować Wam wybraną zapowiedź filmu, który w najbliższych miesiącach trafi do kin. Jako pierwszy zobaczycie dzisiaj trailer filmu Rise of the Planet of the Apes, który jak nie trudno domyślić się, jest prequelem klasycznej już serii s-f - Planeta małp.

Ewidentnie, w trailerze widzimy, że film nie będzie 100% zgodny z dotychczasowymi filmami, a już na pewno nie z remakiem serii, który powstał w 2001 roku. No chyba, że... ale po co spojlerować.

Film zapowiada się bardzo ciekawie (nawet pomimo potencjalnych niezgodności fabularnych). Brakuje mi ostatnio w kinie jakiegoś dobrego s-f, które nie byłoby ekranizacją komiksu (nie mam nic przeciwko takim filmom, ale ostatnio jest ich strasznie dużo) i poziomem byłoby chociaż zbliżone do Dystryktu 9. Dlatego wiążę z omawianym obrazem pewne nadzieje.

Polska premiera filmu nastąpi 5 sierpnia tego roku. Aha. Polski tytuł - Bunt małp... Poużywajcie sobie;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

filmkinotrailer