Felietony

Adamek kontra Arreola (weekendowy off topic)

Grzegorz Marczak
Adamek kontra Arreola (weekendowy off topic)
34

W weekendy pozwolę sobie na Antyweb na trochę tematów niezwiązanych z internetem i nowymi technologiami. Obiecuję nawet małym palcem nie dotykać polityki bo to zawsze kończy się jakąś pyskówką i wojną w komentarzach. Zaczynamy więc dzisiaj od walki, która moim zdaniem będzie jedną z ważniejszyc...

W weekendy pozwolę sobie na Antyweb na trochę tematów niezwiązanych z internetem i nowymi technologiami. Obiecuję nawet małym palcem nie dotykać polityki bo to zawsze kończy się jakąś pyskówką i wojną w komentarzach.

Zaczynamy więc dzisiaj od walki, która moim zdaniem będzie jedną z ważniejszych walki w historii współczesnego polskiego boksu. Nasz mistrz świata Tomasz Adamek odbędzie dzisiaj swój pierwszy prawdziwy test w wadze ciężkiej i zmierzy się z Chrisem Arreola.

Transmisja pojedynku zaczyna się o 3 nad ranem w niedzielę w Polsacie (pewnie będzie też można oglądać przez ipla - dla tych którzy nie mają tej stacji) i mam zamiar na żywo obejrzeć tę walkę ponieważ moim zdaniem będzie to świetne bokserskie widowisko. Będzie to walka dwóch "twardzieli" którzy na pewno dadzą z siebie wszystko.

Stawiam oczywiście na Adamaka ale zdaje sobie sprawę, że Arreola to przeciwniki który jest groźny dla każdego w tej kategorii wagowej i przez wielu uważany jest za faworyta w tej walce. Mam nadzieję, że Adamek będzie szybszy i nie dopuści zbyt blisko do siebie Arreoli.

Ktoś z was planuje oglądać walkę na żywo? Może macie jakieś sztuczki jak dotrwać do 3 i być w stanie obejrzeć całe widowisko? Ja sprawdzałem swój organizm wielokrotnie na takich dystansach (głównie finały NBA i boks) i wiem, że kawa na mnie nie działa, za to drzemka w ciągu dnia już tak (nie zawsze jednak jest taka możliwość).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu