Moje przemyślenia

Angel Seedfund inwestuje w Fanpage Trender

4

Sezon na inwestora trwa i miejmy nadzieję, że trwać będzie. Informacja jaką przekazuję w poniższym wpisie, dowodzi że nasza branża internetowa powoli, ale skutecznie, dojrzewa. Natomiast dobre pomysły coraz częściej zyskują partnerów, którzy umożliwiają im dalszy rozwój. Tym razem powody do zadow...

Sezon na inwestora trwa i miejmy nadzieję, że trwać będzie. Informacja jaką przekazuję w poniższym wpisie, dowodzi że nasza branża internetowa powoli, ale skutecznie, dojrzewa. Natomiast dobre pomysły coraz częściej zyskują partnerów, którzy umożliwiają im dalszy rozwój.

Tym razem powody do zadowolenia ma firma SmartNet Research&Solutions - twórca branżowego hitu czyli narzędzia Fanpage Trender (w ubiegłym roku opisywany na na Antyweb), które jak sama nazwa wskazuje, pozwala monitorować i analizować działalność facebookówych fan-stron w celu zwiększania ich aktywności. Niech jednak przemówią sami zainteresowani. Inwestorem jest fundusz Business Angel Seedfund.

Dla tych z Was, którzy nie kojarzą SmartNet Research&Solutions, pozwolę sobie, bezpośrednio z wiadomości prasowej przytoczyć fragment opisujący firmę:

SmartNet Research&Solutions jest innowacyjną firmą badawczo-doradczą specjalizującą się w obszarach Internetu i sieci społecznych. Jej założycielami i zarazem członkami Zarządu Spółki są dr Dominik Batorski, socjolog i specjalista od analiz danych, Paweł Kucharski, informatyk, i dr Jan Zając, psycholog społeczny i ekonomista. Zespół SmartNet Research&Solutions ma bogate doświadczenia z akademickich i biznesowych badań Internetu, realizowanych na potrzeby międzynarodowych korporacji, dużych wydawców internetowych, instytucji państwowych oraz agencji reklamowych, PR-owych i interaktywnych.

Z twórców SmartNet Research&Solutions, szerszej publiczności najbardziej znany może być dr Jan Zając - autor bardzo interesujących badań dotyczących blogosfery. Część z Was mogła zobaczyć jego prezentację podczas Blog Forum Gdańsk.

Jak zawsze w tego typu przypadkach, pojawia się pytanie: jak wykorzystana zostanie pomoc inwestora? Odpowiedź znajdziecie poniżej:

„Wsparcie Business Angel Seedfund pomoże nam umocnić pozycję Fanpage Trendera w Polsce i wyjść z nim na kolejne rynki, a także znacznie zwiększyć tempo tworzenia kolejnych rozwiązań, służących przede wszystkim wspieraniu działań w social media.” – stwierdza dr Jan Zając, Prezes Zarządu SmartNet Research&Solutions. „Jesteśmy przekonani do naszych produktów i przyjętej strategii i cieszymy się, że znaleźliśmy tak otwartego, zaangażowanego i rozumiejącego nasz biznes partnera, jak Business Angel Seedfund”.

Pozostaje nam oczekiwać na pierwsze efekty współpracy. Tym czasem, w imieniu Antyweb pozostaje mi pogratulować ekipie SmartNet Research&Solutions i mieć nadzieję, że sezon na inwestora dopiero się rozpoczyna:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

inwestycjefundusz inwestycyjny