Smartwatche

Nowe eleganciki z Android Wear - Hugo Boss i Tommy Hilfiger

Konrad Kozłowski
Nowe eleganciki z Android Wear - Hugo Boss i Tommy Hilfiger
68

Android Wear w natarciu. Lista nowych smartwatchy z platformą Google wydłuża się w błyskawicznym tempie, a najnowszymi członkami rodziny są Hugo Boss Touch oraz Tommy Hilfiger TH24/7You.

Nie mam zielonego pojęcia, kto wpadł na tę nazwę, a następnie ją zatwierdził. Miewaliśmy do tej pory dość dziwaczne lub mało chwytliwe nazwy smartwatchy, ale tym razem Tommy Hilfiger przebił wszystkich. Na całe szczęście Hugo Boss nie eksperymentował i postawił na prosty i jednoznaczny przekaz.

Touch od Hugo Bossa będzie oferowany w dwóch wariantach: czarnym z (prawdopodobnie) silikonowym paskiem oraz srebrna ze skórzanym. Wewnątrz znajdzie sie moduł NFC, a jego cena to 395 dolarów. TH24/7You od Tommy'ego Hilfigera najwyraźniej będzie dostępny tylko z metalową bransoletą i wyceniony został na 299 dolarów. Niestety, w tym przypadku najwyraźniej zabraknie modułu NFC oraz pulsometru. Obydwa smartzegarki będą oczywiście pracowały pod kontrolą Android Wear 2., jednakże nie znamy na ten moment dokładniejszej specyfikacji ani wymiarów zegarków.

Zaprezentowane do tej pory smartwatche z Android Wear 2:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu