Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Google

Android Market już dostępny... w Android Markecie

SB
Szymon Barczak
6

Liczba dostępnych w Android Markecie aplikacji już dawno przekroczyła liczbę stu tysięcy. Użytkownicy tego systemu mogą przebierać w ogromnej liczbie kategorii programów. Powstały już aplikacje do fotografowania i edycji zdjęć, do zarządzania pamięcią RAM czy śledzenia tras przejechanych rowerem. Wś...

Liczba dostępnych w Android Markecie aplikacji już dawno przekroczyła liczbę stu tysięcy. Użytkownicy tego systemu mogą przebierać w ogromnej liczbie kategorii programów. Powstały już aplikacje do fotografowania i edycji zdjęć, do zarządzania pamięcią RAM czy śledzenia tras przejechanych rowerem. Wśród tych wszystkich aplikacji kilka dni temu pojawił się... Android Market. Błąd Google'a? Nie.

Android Market, który pojawił się w - no właśnie - Android Markecie, to tak na prawdę specjalna wersja tego sklepu dopasowana do tabletów. To nie pierwszy raz, gdy Google dostosowuje wygląd swoich usług do tego typu urządzeń. Byliśmy już świadkami między innymi stworzenia specjalnej wersji wyszukiwarki. Teraz przyszła pora na sam Android Market.

Nie ma najwidoczniej możliwości zaktualizowania jego bazowej wersji w sposób automatyczny przez Google'a, stąd specjalna wersja pojawiła się do zainstalowania ręcznie.

Android Market jest dostępny do pobrania oczywiście za darmo :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileAndroidandroid market