Amazon

Amazon rozdaje aplikacje na Androida warte 140 dolarów

Konrad Kozłowski
7

Amazon ma gest, to nie ulega wątpliwości. Nie jest to przecież pierwsza tego typu akcja, w której warte kilkadziesiąt/kilkaset dolarów aplikacje można pobrać zupełnie za darmo. Tym razem promocja związana jest ze zbliżającymi się Walentynkami, ale nieistotne, czy macie z kim spędzić ten dzień czy ni...

Amazon ma gest, to nie ulega wątpliwości. Nie jest to przecież pierwsza tego typu akcja, w której warte kilkadziesiąt/kilkaset dolarów aplikacje można pobrać zupełnie za darmo. Tym razem promocja związana jest ze zbliżającymi się Walentynkami, ale nieistotne, czy macie z kim spędzić ten dzień czy nie, zachęcam do pobierania.

Wśród oferowanych aplikacji znajdziemy co najmnniej kilka interesujących tytułów. Gry, aplikacje użytkowe oraz te związane z kategorią fitness. Zacznijmy od gier - warto przyjrzeć się takim tytułom jak 80 days, w której na swój sposób możemy zwiedzać cały glob wybierając pomiędzy wieloma środkami transportu. Oprócz niej, zdecydowanie polecam Back to Bed, grę polegającą na doprowadzaniu naszego lunatykującego bohatera z powrotem do łóżka. W jednym kawałku.

Oprócz nich nie możecie pominąć Doodle Jump, Cut the Rope: Experiments i Ski Safari: Adventure Time. Z aplikacji związanych ze zdrowiem must hav'em jest Runtastic w wersji Pro i Sleep as Android Unlock pozwalająca śledzić nasz sen. Jeśli chodzi o aplikacje użytkowe, to tutaj nie mógłbym nie polecić Buy Me a Pie! Grocery List Pro - wręcz platformę do przygotowywania list zakupów, z opcją udostępniania innym użytkownikom i synchronizacją pomiędzy urządzeniami, Shazam Encore rozpoznawającą słuchane przez nas utwory oraz pełną wersję mobilnego OfficeSuite Professional 8 w wersji Pro.

Pełną listę aplikacji znajdziecie poniżej, natomiast jeśli do tej pory nie korzystaliście ze sklepu Amazona i nie pobieraliście z niego aplikacji na Wasz telefon, to odsyłam Was do naszego poradnika na AntyApps, gdzie krok po kroku opisany został cały ten proces, wraz z momentem zakładania konta w Amazon App Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu