Polska

Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc. Gigant przedłuża akcję, byśmy mogli nie płacić za wysyłkę

Kamil Świtalski
9

Pierwszy miesiąc darmowego Allegro Smart dobiega końca, ale ze względu na ogromne zainteresowanie: firma oferuje kolejny miesiąc darmowych dostaw w ramach pakietu Smart. Na jego aktywację macie czas do 18 maja!

W marcu, ze względu na wprowadzone w kraju ograniczenia, Allegro zaoferowało wszystkim miesiąc darmowego dostępu do Allegro Smart. Usługi abonamentowej, oferującej m.in. dostęp do darmowej wysyłki na terenie całego kraju. Oferta cieszyła się ogromnym powodzeniem (ba, sam z niej skorzystałem!), co raczej nikogo dziwić nie powinno. Skoro nie można wyjść do sklepu, bo ten jest zamknięty, to chociaż można wypatrywać kuriera, albo informacji z paczkomatu, że nasza przesyłka już czeka. Jak informuje Allegro — w pierwszym miesiącu klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych. Firma zdecydowała się przedłużyć akcję do 18 maja — wszyscy użytkownicy serwisu mogą liczyć na drugi miesiąc darmowych dostaw w ramach Allegro Smart!

Drugi miesiąc darmowego Allegro Smart

„Kupowanie przez Internet jest najprostszą i najwygodniejszą metodą robienia zakupów w obecnej sytuacji. Żeby zapewnić szeroki dostęp do produktów i bezpieczniejsze zakupy udostępniliśmy wszystkim Polakom darmowy miesięczny pakiet Allegro Smart!. Do tej pory w ramach tej akcji klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych na kosztach dostawy. Czujemy się społecznie odpowiedzialni, by wspierać Polaków w obecnej wyjątkowej sytuacji, dlatego przedłużamy naszą akcję o kolejny miesiąc. W ten sposób będziemy nadal wspierać tych, którzy ze względu na obecną sytuację przestrzegają zasad dystansu społecznego. Inicjatywa jest nadal finansowana przez Allegro” - powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Skorzystać z aktywacji darmowego Allegro Smart możemy do 18 maja — to data, do której możemy uruchomić usługę. Jeżeli pierwszy darmowy miesiąc więc wam się skończył — i nie planujecie póki co zakupów, możecie odwlec aktywację kolejnego. Jeżeli zrobicie to do 18. maja — będziecie mogli cieszyć się nielimitowaną darmową dostawą w ramach Allegro Smart aż do 18 czerwca! Szczegóły i formalności dopełnicie na specjalnie przygotowanej podstronie.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: