Polska

Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc. Gigant przedłuża akcję, byśmy mogli nie płacić za wysyłkę

Kamil Świtalski
Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc. Gigant przedłuża akcję, byśmy mogli nie płacić za wysyłkę
9

Pierwszy miesiąc darmowego Allegro Smart dobiega końca, ale ze względu na ogromne zainteresowanie: firma oferuje kolejny miesiąc darmowych dostaw w ramach pakietu Smart. Na jego aktywację macie czas do 18 maja!

W marcu, ze względu na wprowadzone w kraju ograniczenia, Allegro zaoferowało wszystkim miesiąc darmowego dostępu do Allegro Smart. Usługi abonamentowej, oferującej m.in. dostęp do darmowej wysyłki na terenie całego kraju. Oferta cieszyła się ogromnym powodzeniem (ba, sam z niej skorzystałem!), co raczej nikogo dziwić nie powinno. Skoro nie można wyjść do sklepu, bo ten jest zamknięty, to chociaż można wypatrywać kuriera, albo informacji z paczkomatu, że nasza przesyłka już czeka. Jak informuje Allegro — w pierwszym miesiącu klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych. Firma zdecydowała się przedłużyć akcję do 18 maja — wszyscy użytkownicy serwisu mogą liczyć na drugi miesiąc darmowych dostaw w ramach Allegro Smart!

Drugi miesiąc darmowego Allegro Smart

„Kupowanie przez Internet jest najprostszą i najwygodniejszą metodą robienia zakupów w obecnej sytuacji. Żeby zapewnić szeroki dostęp do produktów i bezpieczniejsze zakupy udostępniliśmy wszystkim Polakom darmowy miesięczny pakiet Allegro Smart!. Do tej pory w ramach tej akcji klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych na kosztach dostawy. Czujemy się społecznie odpowiedzialni, by wspierać Polaków w obecnej wyjątkowej sytuacji, dlatego przedłużamy naszą akcję o kolejny miesiąc. W ten sposób będziemy nadal wspierać tych, którzy ze względu na obecną sytuację przestrzegają zasad dystansu społecznego. Inicjatywa jest nadal finansowana przez Allegro” - powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Skorzystać z aktywacji darmowego Allegro Smart możemy do 18 maja — to data, do której możemy uruchomić usługę. Jeżeli pierwszy darmowy miesiąc więc wam się skończył — i nie planujecie póki co zakupów, możecie odwlec aktywację kolejnego. Jeżeli zrobicie to do 18. maja — będziecie mogli cieszyć się nielimitowaną darmową dostawą w ramach Allegro Smart aż do 18 czerwca! Szczegóły i formalności dopełnicie na specjalnie przygotowanej podstronie.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu