E-commerce

Allegro rozdaje dodatkowe Monety za płatności poprzez BLIK-a

Grzegorz Ułan
Allegro rozdaje dodatkowe Monety za płatności poprzez BLIK-a
6

No to mamy kolejną promocję na płatności BLIK-iem, PSP stara się mocno eksponować te mobilne płatności, wymienię choćby intensywną promocję w aplikacjach Jak Dojadę czy moBILET. Teraz czas na najpopularniejszą platformę zakupową w Polsce, czyli Allegro.

Przy okazji tej promocji Allegro chwali się popularnością swojego programu Allegro Monety, który cieszy się już niezłą rozpoznawalnością na poziomie 86%.

Michał Markowski, business growth manager Allegro:

Monety Allegro są jednym z najefektywniejszych w Polsce narzędzi zwiększających satysfakcję klientów z zakupów. 86 proc. klientów Allegro zna ten program, 36 proc. stale szuka ofert z Monetami, a aż 20 proc. uczestników programu kupuje wyłącznie w ofertach, w których są Monety. Jednocześnie jest to bardzo przejrzysty program bonusowy: 1 moneta zamienia się na 1 zł i nie ma tu żadnych wyjątków. Połączenie bonusowych Monet z wygodą płatności przez BLIK to kolejna korzyść dla ponad 17 milionów klientów Allegro odwiedzających serwis każdego miesiąca.

Ile Monet można zgarnąć? Za pierwszą transakcję BLIK-iem na kwotę powyżej 50 zł dostajemy 3 Monety, a każdy kolejny zakup tą metodą powiększa liczbę Monet o jedną sztukę. W danym miesiącu możemy otrzymać w ten sposób do 10 Monet, które można zamienić na kupon o wartości 10 zł.

Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA:

Staramy się nieustannie popularyzować BLIKA wśród klientów polskiego e-commerce. Z Allegro współpracujemy od 2016 r., stąd naturalnym pomysłem była realizacja wspólnej promocji dla klientów serwisu. Chcemy przybliżyć płatności BLIKIEM, szczególnie tym osobom, które dotychczas nie miały okazji skorzystać z naszego rozwiązania. Nie tylko będą one miały szansę przekonać się jak szybki i wygodny jest BLIK, ale również zyskają, wymieniając Monety Allegro na zniżkę na zakupy.

Promocja potrwa 2 miesiące, a liczbę swoich Monet możecie sprawdzić na swoim koncie w Allegro w zakładce Moje Allegro-->Zakupy-->Kupony i monety-->Monety. Szczegóły promocji i regulamin dostępny jest na dedykowanej stronie pod tym linkiem.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu