40

Allegro kupuje Agito.pl – chcą mieć
cały e-commerce

Portfel Allegro ma się powiększyć o nową zdobycz jaką jest sklep internetowy Agito.pl. Allegro kupuje praktycznie całość (aż 90%) a dokładnie chce kupić bo z tego co rozumiem przy tej transakcji potrzebna jest zgoda UOKiK. Grupa Allegro planuje akwizycję Agito.pl ponieważ widzi w tej marce ogromny potencjał, a także duże szanse na dynamiczny rozwój. Poprzez […]


Portfel Allegro ma się powiększyć o nową zdobycz jaką jest sklep internetowy Agito.pl. Allegro kupuje praktycznie całość (aż 90%) a dokładnie chce kupić bo z tego co rozumiem przy tej transakcji potrzebna jest zgoda UOKiK.

Grupa Allegro planuje akwizycję Agito.pl ponieważ widzi w tej marce ogromny potencjał, a także duże szanse na dynamiczny rozwój. Poprzez Agito.pl Grupa Allegro chce zaproponować kupującym szeroki asortyment towarów z wielu różnych kategorii w atrakcyjnych cenach – mówi Grzegorz Wójcik, CEO Grupy Allegro.

Mając serwis z ogłoszeniami, porównywarki cen, serwis zakupami grupowymi, cokupic, sklepy internetowe oraz systemy płatności Allegro właściwie dominuje jeśli chodzi o e-commerce w Polsce i trudno znaleźć kogoś kto w tej chwili były w stanie im w tym przeszkodzić.