Moje przemyślenia

Aktualizacja aplikacji Facebooka - jest mobilny Timeline i ponoć szybciej

GM
Grzegorz Marczak
10

Po uruchomieniu wszystkim użytkownikom opcji Timeline (inaczej przedstawiony profil na Facebooku z opcją przeglądania archiwalnych wiadomości), przyszła pora na dodanie tej opcji do aplikacji mobilnych. Na pierwszy ogień poszedł iOS i iPhone, dzisiejsza aktualizacja wprowadza jednak nie tylko nowy w...

Po uruchomieniu wszystkim użytkownikom opcji Timeline (inaczej przedstawiony profil na Facebooku z opcją przeglądania archiwalnych wiadomości), przyszła pora na dodanie tej opcji do aplikacji mobilnych. Na pierwszy ogień poszedł iOS i iPhone, dzisiejsza aktualizacja wprowadza jednak nie tylko nowy widok profilu ale także kilka pomniejszych zmian.

Przede wszystkim poprawiono ponoć wydajność aplikacji – szczerze mówiąc mam wrażenie, że albo nic się nie zmieniło albo jest gorzej. Po kilku uruchomieniach nowej aplikacji obserwuję nieco dłuższe ładowanie informacji niż to miało miejsce wcześniej. Mam nadzieję, że to efekt obciążonych serwerów poprzez dużą aktywność jeśli chodzi o pobieranie i uruchamianie nowej wersji.

Przeczytaj całego newsa na AntyApps

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

FacebookMobile