12

Allegro aktywnie włącza się w proces dostarczania przesyłek – Sendit

Wczoraj do Grupy Allegro dołączył kolejny serwis Sendit.pl. To nic innego jak pośrednik w usługach kurierskich z tym, że ceny, nawet dla sporadycznie korzystających z Allegro użytkowników, są atrakcyjniejsze niż w przypadku usługi zamawianej bezpośrednio w firmach kurierskich. Oczywiście dla klientów tzw. „z ulicy”, bez umowy. Wiele przedsiębiorców sprzedających na Allegro, znaczne ilości towaru, ma […]

Wczoraj do Grupy Allegro dołączył kolejny serwis Sendit.pl. To nic innego jak pośrednik w usługach kurierskich z tym, że ceny, nawet dla sporadycznie korzystających z Allegro użytkowników, są atrakcyjniejsze niż w przypadku usługi zamawianej bezpośrednio w firmach kurierskich. Oczywiście dla klientów tzw. „z ulicy”, bez umowy.

Wiele przedsiębiorców sprzedających na Allegro, znaczne ilości towaru, ma podpisane korzystniejsze umowy z firmami kurierskimi, dodatkowo ze wsparciem programowym do integracji z Allegro, więc na nowym serwisie powinni skorzystać, przede wszystkim mniejsze firmy i osoby prywatne.

Na chwilę obecną Sendit zapewnia możliwość skorzystania z usług trzech firm: InPost, UPS i DPD.