Apple

Alior Bank uruchamia raty 0% na najnowsze smartfony iPhone, MacBook Air 13 i AirPodsy 2

Grzegorz Ułan
Alior Bank uruchamia raty 0% na najnowsze smartfony iPhone, MacBook Air 13 i AirPodsy 2
25

Urządzenia Apple należą do najdroższych pozycji na rynku smartfonów czy laptopów, które do tego długo nie tracą na swojej wartości. Wiele osób chciałoby je kupić, ale nie mogą pozwolić sobie na ich zakup za gotówkę. Nierozsądnym byłoby w takiej sytuacji brać na ich zakup kredyt i spłacać później kwoty dużo wyższe niż ich wartość.

Co innego jednak, jeśli mamy do czynienia z ratami 0%, które możemy rozłożyć sobie na kilka miesięcy, bo kwoty rat nie są już tak odczuwalne w miesiącu jak jednorazowy zakup sprzętu, a do tego na koniec okresu, na który zaciągamy takie raty, w sumie spłacamy całkowitą wartość nie różniącą się zbytnio od aktualnej ceny rynkowej.

Marcin Goderski, Dyrektor Departamentu Consumer Finance w Alior Banku:

Rozbudowujemy w naszej ofercie wachlarz usług dodanych. Szukamy rozwiązań, które będą dla naszych klientów nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również staną się ułatwieniem w codziennym życiu. Tym razem proponujemy przedświąteczną promocję na ratalny zakup smartfonów bez prowizji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności wpłaty własnej.

W nowej ofercie ratalnej Alior Banku dla nowych jak i obecnych klientów banku, dostępne są wszystkie najnowsze iPhone 11, w każdej wersji pamięci czy kolorze.

I tak dla przykładu, ze smartfonów iPhone 11 Pro 64GB, kosztujący w sklepie Apple 5 199 zł, na w Alior Banku kupicie go w 10 ratach po 519.90 zł. Podobnie cena przekłada się na równe raty w przypadku iPhone XR czy iPhone 8. W ofercie dostępny jest też iPhone 7, niedostępny w sprzedaży przez stronę Apple, ale jego cenę sprawdziłem w sklepie EURO RTV AGD, gdzie dostępny jest w cenie 1 899 zł lub w 20 ratach po 94,95 zł - w Alior Banku kupicie go teraz w 10 ratach po 189,90 zł.

Jeśli chodzi o laptopa Apple Macbook Air 13, w RTV EURO AGD znalazłem ten sam model za 4 949,90 lub w 10 ratach 0% po 494,90 zł, tylko dzisiaj przeceniony na 4 699 zł. Teraz, w 10 ratach w Alior Banku zapłacicie za niego 457.90 zł miesięcznie.

Sprawdziłem też słuchawki AirPods 2 i cena w Alior Banku jest identyczna jak w sklepie Apple. Całość oferty ratalnej znajdziecie na dedykowanej promocji stronie https://ipromocja.innergo.pl/. Promocja obowiązuje do 31 grudnia z limitem zakupów na kwotę do 10 tysięcy złotych.

Źródło: Alior Bank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu