seriale

Twórca kultowej animacji przez najbliższe lata tworzyć będzie tylko dla Netflixa!

Kamil Świtalski
0

Twórca kultowego Gravity Falls podpisał wieloletni kontrakt z Netflixem. Już teraz wiemy, że Alex Hirsch będzie skupiał się tam głównie na produkcjach dla starszych odbiorców.

Zobacz też: Netflix testuje reklamy na platformie, a użytkownicy… są wściekli  

Netflix w ostatnich miesiącach ściąga do siebie coraz więcej dużych twórców — a oferta ich własnych produkcji (tudzież: produkcji na wyłączność) z każdym miesiącem wygląda coraz bardziej imponująco. A wszyscy miłośnicy animacji i dobrego humoru mają powody do radości i... zainwestowania w usługę. Twórca uwielbianej serii Gravity Falls (znanej polskim widzom jako Wodogrzmoty Małe), Alex Hirsch, podpisał kontrakt z Netflixem. I to właśnie na tej platformie możemy się spodziewać najbliższych dzieł spod jego ręki — co ciekawe, tym razem mają to być animacje tworzone z myślą o starszej widowni.

Zobacz też: Nowości Netflix na wrzesień 2018. Pełna lista nowych filmów i seriali

Twórca Gravity Falls będzie tworzył dla Netflixa

Alex Hirsch to niezwykle utalentowana postać w świecie animacji. Odpowiada nie tylko za scenariusze, ale też produkcję, storyboardy, a zdarza mu się także użyczyć głosu postaciom z ekranu. Najbardziej znany jest ze swojej pracy nad Gravity Falls, ale jeżeli kojarzycie z Disney Channel serię Fish Hooks (pl. Akwalans), to musicie wiedzieć, że to również w dużej mierze jego dziecko — poza tym odpowiadał on również za scenariusze nadchodzących filmów: Detektyw Pikachu oraz Spider-Man Uniwersum. Większość tych produkcji to niewątpliwie tytuły kierowane do młodszej publiczności, ale w Netflixie mielibyśmy uświadczyć przede wszystkim tych, tworzonych z myślą o dorosłych widzach. Kontrakt który podpisał Hirsch ma być wieloletnim zobowiązaniem, podczas którego wszystkie jego produkcje będziemy oglądać właśnie na tej jednej platformie. Szczerze? Mi to pasuje — i już nie mogę się doczekać pierwszych jego prac opatrzonych plakietką Netflix Originals!

Źródło

Grafika

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: