Mobile

Aktualizacja do Androida KitKat 4.4.2 dostępna już na polskich Samsungach Galaxy S4!

Grzegorz Ułan
Aktualizacja do Androida KitKat 4.4.2 dostępna już na polskich Samsungach Galaxy S4!
116

Dostaliśmy właśnie informację na email od naszego Czytelnika, że na jego Galaxy S4 pojawiła się właśnie aktualizacja do najnowszego Androida. Co prawda Samsung udostępnił już taką możliwość dla swoich urządzeń jeszcze w zeszłym miesiącu, ale jak to zwykło bywać aktualizacja odbywała się rejonami....

Dostaliśmy właśnie informację na email od naszego Czytelnika, że na jego Galaxy S4 pojawiła się właśnie aktualizacja do najnowszego Androida. Co prawda Samsung udostępnił już taką możliwość dla swoich urządzeń jeszcze w zeszłym miesiącu, ale jak to zwykło bywać aktualizacja odbywała się rejonami.

Najwyraźniej dopiero dziś dotknęła polskich użytkowników tego telefonu, więc jeśli jesteście w posiadaniu tego modelu zapraszam do ustawień i skorzystanie z przycisku "Aktualizacja oprogramowania"

Paczka waży ponad 350 MB, polecam więc zrobić to poprzez połączenie WiFi. Osobiście czekam jeszcze na swoją kolej, w moim HTC One nadal tylko wersja 4.3, mimo, że ten model dołączył również w zeszłym miesiącu do tego wąskiego grona "szczęśliwców" z tą aktualizacją. Z tego, co wiem w Polsce również, ale na razie tylko w Play i T-Mobile, a Orange mocno się opóźnia niestety...

Aktualizacja

Z tego, co piszecie w komentarzach nie ma potwierdzenia, że wszyscy polscy użytkownicy Samsunga Galaxy S4 dostali dziś tę aktualizację, ale już jest potwierdzenie na SamMobile, że takowa się pojawiła, również w Polsce.

We can now confirm that the rollout has begun for users in several countries. Users from Belgium, Greece, Malaysia and Poland have reached out to us and confirmed that they were able to make the switch to Android 4.4.2 KitKat via an official OTA update.

Z tym, że musimy pamiętać, że nie wszyscy użytkownicy w tych krajach dostaną ją na swoich urządzeniach w tym samym czasie.

Aktualizacja

Wygląda na to, że cała aktualizacja objęła jedynie znikomą grupę polskich użytkowników, którzy zaopatrzyli się w Samsunga Galaxy S4 za granicą bądź w sklepach, będących w posiadaniu dystrybucji tego modelu z krajów ościennych, gdzie nastąpiła już oficjalna aktualizacja tego modelu do Androida KitKat 4.4.2. Pozostali użytkownicy niestety muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu