VOD

Polski klasyk powraca. Czy przebije kultową wersję sprzed lat?

Konrad Kozłowski
Polski klasyk powraca. Czy przebije kultową wersję sprzed lat?
13

Czy nowa wersja filmu wciągnie w ten nietypowy świat nową generację widzów? Oto zwiastun “Akademii Pana Kleksa”.

Twórcy i obsada Akademii Pana Kleksa

Już niebawem wszyscy czekający na nową odsłonę filmu  będą mieli okazję zanurzyć się w magiczny świat wyobraźni, gdzie rzeczy niemożliwe stają się możliwe - tak zapowiada premierę dystrybutor filmu. Premiera „Akademii Pana Kleksa”, w reżyserii Macieja Kawulskiego, odbędzie już niedługo. To nie tylko powrót do kultowej opowieści, ale także spotkanie z wybitnymi polskimi aktorami, takimi jak Tomasz Kot, Antonina Litwiniak czy nawet Piotr Fronczewski, którzy wcielają się w kluczowe postacie.

Scenariusz filmu, napisany przez Krzysztofa Gurecznego i Agnieszkę Kruk, obiecuje przenieść widzów w świat dziecięcej wyobraźni, pełen barwnych postaci i niezwykłych zdarzeń. Produkcją filmu zajmuje się OPEN MIND PRODUCTION, a za dystrybucję odpowiada firma NEXT FILM.

Akademia Pana Kleksa. Zwiastun i data premiery

Warto zaznaczyć datę 5 stycznia w kalendarzu, bo wtedy film trafi generalnie do kin, ale już od 25 grudnia rozpoczynają się seanse przedpremierowe, na które bilety można już kupować. Dodatkową niespodzianką dla fanów będzie premiera książki „Kleks. Nowy początek” opartej na scenariuszu filmu, która trafi na półki księgarń już 6 grudnia. Książka dostępna będzie także w formie ebooka i audiobooka.

Dodatkowe atrakcje z okazji premiery filmu

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery filmu, od zeszłego tygodnia dostępna jest ścieżka dźwiękowa na platformach streamingowych. Premierze pierwszego utworu ze ścieżki towarzyszyła niemała akcja, w którą zaangażowana była młoda piosenkarka Sannah. Ale to nie koniec niespodzianek - w lutym rusza Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni. Widowiskowe przedstawienie odbędzie się w największych halach w Polsce, obiecując mnóstwo wizualnych i muzycznych atrakcji dla całych rodzin. Więcej informacji o trasie można znaleźć na stronie: www.kleksnazywo.pl

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu