Ciekawe strony

Chciałbyś spróbować tworzenia gier? Lepszej okazji niż teraz pewnie długo nie będzie

Kamil Świtalski
Chciałbyś spróbować tworzenia gier? Lepszej okazji niż teraz pewnie długo nie będzie
4

Chcielibyście nauczyć się tworzyć gry na smartfony, albo po prostu podejrzeć jak to działa od kuchni? Już wkrótce startuje nowa edycja Akademii Free2Play, w której będziecie mieli szansę zgłębić tajniki tworzenia gier z różnej perspektywy!

Akademia Free2Play dla grafików, programistów i projektantów

Ogromnym atutem całego przedsięwzięcia jest to, że nie skupia się wyłącznie na jednym aspekcie tworzenia gier. Bo, jak powszechnie wiadomo, gry wideo to zbiór elementów z różnych dziedzin. I twórcy Akademii podchodzą do tematu jak najbardziej poważnie, serwując trzy ścieżki, którymi będą mogli podążać jej uczestnicy.

Zapisy do Akademii Free2Play już się rozpoczęły i są dostępne pod adresem: /, natomiast same kursy online wystartują 18 września. Kursy adresowane są do wszystkich zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem gier. Mile widziani są zarówno studenci i absolwenci kierunków technicznych, jak i osoby z wykształceniem humanistycznym myślące o zmianie ścieżki kariery.

.

Jak wygląda tworzenie gier? Przekonaj się na własnej skórze!

Fajnie widzieć, że Akademia myśli nie tylko o programistach i ludziach z doświadczeniem w temacie, ale także tych, którzy nigdy nie mieli okazji poznać jakiegokolwiek języka programowania. A setka najlepszych może liczyć na kilkudniowe warsztaty stacjonarne Wrocławiu, gdzie połączona w kilkuosobowe zespoły będzie miała szansę pracować nad autorskimi grami. Wydarzenie to odbędzie się w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego w dniach 17-19 listopada.

Świetna inicjatywa, która już po raz kolejny pokaże uczestnikom jak tworzenie gier wygląda od kuchni. Jeżeli zawsze chcieliście spróbować swoich sił w tej branży, ale nie do końca wiedzieliście z której strony ugryźć temat — to lepsza okazja może się już długo nie powtórzyć!

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu