Felietony

Kolejne miasto na mapie Akademii Duckie Deck. Zapisz pociechę już teraz!

Kamil Świtalski
1

Duckie Deck nie zwalniają tempa — po rozgrzanej do czerwoności Warszawy, chłodzonym morską bryzą Gdańsku przyszedł czas, by po raz pierwszy w historii zawitać do Łodzi! Rozpoczęły się już zapisy na warsztaty w samym sercu Polski, a ich twórcy jak zwykle przygotowali dla czytelników AntyWeb mały prezent.


Zgodnie z tradycją cała impreza podzielona została na część, do której dostęp ma dosłownie każdy -- nie potrzeba wcześniejszych zapisów, ani deklaracji przybycia; to idealna okazja by uatrakcyjnić miłe popołudnie w rodzinnym gronie, zbaczając odrobinę z rodzinnego spaceru. Od wejścia czekać będzie na Was moc atrakcji -- m.in. labirynty BB8, mały stolarz, google 3d czy testowanie robotów. Jeżeli jednak chcielibyście skorzystać z oferty warsztatowej na zapisy, to te już ruszyły -- i choć miejsca na nie topnieją w zastraszająco szybkim tempie, na stronie http://akademia.duckiedeck.com/  wciąż można się jeszcze zapisywać na te atrakcje.


A skoro tradycji na stać się za dość, to część z nich jest płatna (m.in. uwielbiane przez wszystkich budowanie robotów, czy zdalnie sterowane samochody). I to właśnie na nie twórcy przygotowali specjalnie dla czytelników AntyWeb cztery darmowe wejściówki — wystarczy skorzystać z podanego na stronie maila, w temacie którego wpisujemy — Warsztaty w Łodzi z Duckie Deck, dzięki AntyWeb!

Wszystkie te atrakcje czekać na Was będą w dniach 6-7 sierpnia w łódzkich zakładach WI-MA przy ul. Piłsudskiego 135!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu