Apple

No i proszę! Możecie już zamawiać słuchawki AirPods!

Jakub Szczęsny
No i proszę! Możecie już zamawiać słuchawki AirPods!
65

Fani Apple czekali na ten moment od premiery nowych iPhone'ów. Mimo wcześniejszych sygnałów ze źródeł powiązanych z firmą, Cupertino jednak udało się doprowadzić do końca przygotowanie produktu tak, aby nadawał się on do sprzedaży. Również w Polsce możecie zamówić swój egzemplarz AirPods, o ile jesteście w stanie wydać 800 złotych "od tak". Jeżeli zrobicie to dzisiaj, może uda się je Wam otrzymać jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Słuchawki AirPods charakteryzują się kontrowersyjną budową. Właściwie, są to dwie "niezależne" słuchawki, do których dołączane jest etui - stacja ładująca. Akcesorium łączy się ze sprzętami Apple bezprzewodowo. Wcześniej pisaliśmy dla Was o tym, że firma natrafiła na sporo problemów wynikających właśnie z konstrukcji samych słuchawek - należało rozstrzygnąć, co zrobić w sytuacjach, gdy słuchawki rozładowują się nierównomiernie, albo gdy jedna zostanie zgubiona. Według wcześniejszych źródeł przecieków, Apple miało problem również z synchronizacją dźwięku na obu słuchawkach - ten rzekomo miał się rozjeżdżać.

Jeżeli nie przeszkadza Wam konstrukcja słuchawek i chcecie przekonać się, jak akcesorium sprawdza się w trakcie odtwarzania muzyki oraz rozmów telefonicznych, przejdźcie do sklepu Apple i zamówcie swój komplet. Strona jak na razie zgłasza, że wysyłka zajmie firmie dwa tygodnie - akurat na Święta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

airpods