Świat

Agencjo social media - zrobisz to dla swojego klienta?

Grzegorz Marczak
Agencjo social media - zrobisz to dla swojego klienta?
33

Drogi kliencie, jeśli jeszcze nie wiesz to Social Media jest czymś nowy, czego z pewnością nie rozumiesz. Wytłumaczymy ci więc pokrótce jak wygląda obecna sytuacja jeśli chodzi o ten trend i dlaczego nas potrzebujesz. Teraz najważniejszy jest Facebook, potem Facebóg a potem już tylko my (no i j...

Drogi kliencie, jeśli jeszcze nie wiesz to Social Media jest czymś nowy, czego z pewnością nie rozumiesz. Wytłumaczymy ci więc pokrótce jak wygląda obecna sytuacja jeśli chodzi o ten trend i dlaczego nas potrzebujesz.

Teraz najważniejszy jest Facebook, potem Facebóg a potem już tylko my (no i jest jeszcze Twitter ale tam już po angielsku trzeba dużo pisać ). Zapoznamy cię więc z strategią social media, social PR, social blogami, social video, social fan stronami i social followersami. SMM i SMO mamy w małym palcu.

Stworzymy i napiszemy najlepszy fan page, blog i mini czy też mikroblog (pragniemy też wyjaśnić, że nasz fan page ma tylko 333 followersów dlatego bo poprzedni nam się skasował, a konto na Twitterze przejął haker i dlatego nikt nas jeszcze nie obserwuje). Zrobimy wszystko aby twoja marka rosła dynamicznie w oczach społeczności.

No to teraz powtarzajcie za mną droga (jakakolwiek) agencjo:Ps Przepraszam ale nie mogłem się już powstrzymać przed małą wesołą złośliwością. Od jakiegoś czasu słysząc hasło "social media" i widząc coraz to nowych ewangelistów (każdy może spróbować) mam wrażenie, że jestem w jakimś matrix-sie i ktoś zaraz da mi tabletkę a potem wytłumaczy, że świat jest inny niż go widzę.

Ps2 Uwielbiam ten film a ten fragment jest "niezniszczalny".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

FacebookSocial Mediana wesoło