Gry

A tak reprezentacja Polski w piłce nożnej radzi sobie w FIFA 16

Paweł Winiarski
A tak reprezentacja Polski w piłce nożnej radzi sobie w FIFA 16
2

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają i pewnie część z Was ma już zaplanowane seanse przed telewizorem. Świat elektronicznej rozrywki też żyje tym wydarzeniem, czego doskonałym przykładem jest wspólna akcja Electronic Arts i PZPN. Tak, nasi piłkarze sprawdzili swoje umiejętności w FIFA 16.

Oficjalną grą mistrzostw jest PES 2016 (nasza recenzja Pro Evolution Soccer 2016), ale nie znaczy to wcale, że fani serii FIFA muszą przesiadać się na konkurencyjną produkcję. Nie zrobili tego nasi piłkarze - EA we współpracy z PZPZ postanowiła udzielić odpowiedzi na pytanie - kto w kadrze najlepiej gra w FIFA 16. Przy okazji zgrupowania regeneracyjnego w Juracie, 16 kadrowiczów wzięło udział w turnieju, który wyłonił Mistrza Kadry w grę FIFA 16.

Został nim Arkadiusz Milik, który pokonał w finale Filipa Starzyńskiego. Brązowy medal wywalczył natomiast Artur Sobiech, pokonując w “finale pocieszenia” Kamila Glika, który zajął ostatecznie IV miejsce.

Wyniki wynikami, ale z tej okazji przygotowano kilka fajnych materiałów wideo, sami możecie więc obejrzeć zmagania naszych piłkarzy na wirtualnych boiskach. W sieci jest już cały zapis - każdy z odcinków podzielono na mniejsze części, zamieszczam więc po pierwszy materiał z każdego odcinka. Jeśli chcecie obejrzeć całość, najłatwiej będzie zrobić to z poziomu tej playlisty.

grafika

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

eaeuro 2016