Felietony

Uruchamiamy 8 blogów tematycznych na Antyweb!

Grzegorz Marczak
Uruchamiamy 8 blogów tematycznych na Antyweb!
70

Chcemy na Antyweb wyróżnić niektóre tematy dotyczące technologii. Świat technologii się nieustannie zmienia i praktycznie co roku pojawia się nowe zagadnienie technologiczne, które skupia uwagę wielu ludzi. W tym roku takim tematem jest motoryzacja oraz rozszerzona rzeczywistość. Natomiast za chwilę na pewno pojawią się nowe tematy do dyskusji.

Wychodząc na przeciw nowym i nie tylko nowym, ale ciągle popularnym zjawiskom związanym z technologiami, uruchomiliśmy 8 blogów tematycznych, na których będziemy się starali skupić uwagę zainteresowanych czytelników : Audio,Motoryzacja, Pokemon Go, Telekomy, Polska, Startups, Media, Windows. Linki do nich znajdziecie w górnym menu 'Tematy'.

Audio

Nowe technologie znacząco zmieniły sposób słuchania muzyki, kupowania muzyki itp. Sprzęt, który jeszcze niedawno był w domu każdego fana dobrego dźwięku niezbędny, dziś może być zastąpiony dużo mniejszymi i często tańszymi urządzeniami. Zamierzamy uaktywnić się, jeśli chodzi o tematykę Audio na Antyweb.

Motoryzacja

W Motoryzacji mamy przełom, jeśli chodzi o samochody elektryczne, wodorowe itp. Do tego dochodzą systemy bezpieczeństwa, komputery pokładowe, samochody autonomiczne itp. Motoryzacja to jeden z popularniejszych tematów technologicznie.

Pokemon Go

Tego tematu pominąć nie można. Może to chwilowy szał, a może też powstał na naszych oczach taki Facebook wśród gier mobilnych. Potencjał jest olbrzymi i mam wrażenie, że Nintendo zdaje sobie z tego sprawę i nie zaprzepaści okazji aby na tej bazie budować dalsze sukcesy.

Telekomy

Telekomunikacja to temat, który dotyka nas wszystkich. Czy to przez zmiany cen usług telekomunikacyjnych czy przez nowe oferty jakie pojawiają się na rynku. W jednym miejscu znajdziecie więc wszystkie informacje dotyczącego telekomunikacji.

Polska

Za każdym razem kiedy piszemy o wydarzeniach z Polski mamy rekordowe liczby zainteresowanych. Nie dziwię się temu, ponieważ każdego z nas najbardziej interesują rzeczy, które nas pośrednio czy też bezpośrednio dotyczą. Z dużą satysfakcją zauważam też, że coraz lepiej czytane są materiały związane z sukcesami polskich projektów.

Startups

To jest tematyka, na której wyrósł Antyweb. Osobiście nadal jestem kibicem wszelkich form innowacyjności - szczególnie tych, które wywodzą się z naszego pięknego kraju. Kategoria ta jest dla mnie osobiście bardzo ważna i jak widzę po wynikach również dla naszych czytelników.

Media

Technologia zrobiła istną rewolucję w mediach. Od czasu pojawienia się internetu przez media przechodzi tsunami zmian. Wiele z nich nie potrafi sobie z tym poradzić do dnia dzisiejszego, inni zaczynają się dostosowywać i szukać własnego sposobu na cyfryzacje swoich zasobów.

Windows

Najbardziej popularny system operacyjny na świecie. Każda zmiana czy też aktualizacja ma wpływ na miliony użytkowników. Staramy się na bieżąco informować was o każdej ważne zmianie i śledzić ruchy Microsoftu odnośnie przyszłości systemu operacyjnego.

Ponieważ niektóre nowe tematyki wymagać będą od nas nieco więcej pracy dlatego rozpoczęliśmy rekrutację 2 nowych redaktorów do Antyweb. Jeśli jesteście zainteresowani pracą na Antyweb, prosimy o zapoznanie się z tekstem dotyczącym rekrutacji.

Jeśli ktoś z was chciałby pisać dla Antyweb, ale w sposób mniej regularny również mamy takie możliwości współpracy. Oczywiście nie liczymy tutaj na darmowe teksty. Każdy kto zgłosi się do nas z ciekawym materiałem (szczególnie w powyższych tematykach) i jego materiał zostanie zaakceptowany otrzyma wynagrodzenie. Bardzo często to nasi czytelnicy są inspiracją dla naszych artykułów, dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie samych czytelników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebhot