Seriale

3. sezon Watahy z datą premiery! Jest też nowy zwiastun!

Konrad Kozłowski
3. sezon Watahy z datą premiery! Jest też nowy zwiastun!
8

HBO zaprezentowało dziś nowy zwiastun 3. sezonu Watahy, jednocześnie zdradzając datę premiery najnowszej serii. Nie będziemy musieli na nią czekać zbyt długo!

Data premiery 3. sezonu Watahy

Już kilka miesięcy temu było jasne, że 3. sezon Watahy doczeka się premiery jeszcze w tym roku. Później stacja HBO potwierdziła te informacje, zapowiadając, że już jesienią nastąpi emisja najnowszej serii i w tym samym czasie doczekamy się debiutu na HBO Go. Dziś dowiedzieliśmy się, że datą premiery jest 6 grudnia, ale w odróżnieniu od ostatniego hitu HBO, Ślepnąc od świateł, Wataha będzie emitowana w klasycznym, telewizyjnym formacie - nowe odcinki pojawiać się będą co tydzień.

Nowe zdjęcia z Watahy - oto 3. sezon

Przypomnijmy, że 3. sezon Watahy będzie rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z drugiej serii, w odróżnieniu od tego, jak zostało to rozwiązane wcześniej, gdy pierwszy i drugi sezon dzieliły prawie cztery lata. Nowy sezon, to nowa sprawa - dwójka imigrantów, która próbowała dostać się z Ukrainy do Polski sprowadza Straż Graniczną na miejsce brutalnej zbrodni. Markowski, stojący na czele watahy, rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, zaś Rebrow planuje współpracować z Dobosz, dostrzegając w tej sprawie drugie dno. Pani prokurator jednak nie ma ochoty powracać w Bieszczady, przypominając Rebrowowi o wydarzeniach, których obydwoje byli świadkami.

Nowy zwiastun 3. sezonu Watahy

W 3. sezonie Watahy poznamy też zupełnie nowych bohaterów, w których wcielają się Borys Szyc i Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora i Michał Kaleta. Do swoich ról powracają Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff  i Piotr Żurawski.

Za reżyserię 3. sezonu odpowiadają Olga Chajdas i Kasia Adamik, a scenariusz napisali Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek. Autorami zdjęć są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Aktualizacja: nowa data premiery.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu