Apple

Te produkcje zobaczysz na Apple TV+ w dniu premiery

Weronika Makuch
Te produkcje zobaczysz na Apple TV+ w dniu premiery
9

Apple już niedługo wystartuje ze swoim własnym VOD. Co mają do zaoferowania?

See

Dramat, w którym wystąpi Jason Momoa (Aquaman, Gra o Tron). Historia została osadzona w odległej o 600 lat przyszłości, po tym, jak pewien wirus zdziesiątkował ludzkość, a przetrwańców oślepił. Kiedy wszyscy stracą wzrok, przyjdzie pora, aby znaleźć całkowicie nowe sposoby na przerwanie. Jeśli ludzie chcą przeżyć, muszą się dostosować, nie mają wyboru. Tej interesującej fabule towarzyszyć będą piękne zdjęcia, których namiastkę dostaliśmy już w zwiastunie. Razem może to stworzyć całkiem udany efekt.

The Morning Show

Jenifer Aniston (Przyjaciele, Millerowie), Reese Witherspoon (Wielkie kłamstewka, Legalna blondynka) i Steve Carell (Biuro, Kocha, lub, szanuje) wystąpią razem w serialu, który opowie o świecie... porannych wiadomości nadawanych w amerykańskiej stacji telewizyjnej. Oczywiście nie zapowiedziano tego jako nudnej, zakulisowej opowieści. Fabuła ma oprzeć się na wybujałych ego oraz ambicjach pracowników stacji. Osoby, które pomagają Ameryce budzić się co rano, nie mają przecież wielkiej władzy, mimo że czasem sprawiają takie wrażenie.

Dickinson

Hailee Steinfeld (Gorzka siedemnastka, Zacznijmy od nowa) zagra tytułową rolę, czyli Emili Dickinson. Wraz z tą buntowniczą poetką będziemy śledzić życie i realia typowe dla jej współczesnych, czyli osób żyjących w XIX wieku. Serial zbada ograniczenia, jakie narzucało społeczeństwo ze względu na płeć czy pochodzenie. Na szczęście obok tej przejmującej historii nie zabraknie humoru i odrobiny luzu. Kto wie, może serial sprawi, że widzowie z chęcią sięgną po twórczość Dickinson? To na pewno byłoby jego wielkim sukcesem.

For All Mankind

Komediowa opowieść z nutką dramatu. W uniwersum tego serialu wyścig kosmiczny wciąż trwa. USA wcale nie wychodzi na prowadzenie, oddając pole ZSRR. Ta alternatywna rzeczywistość pozwoli na stworzenie wielu interesujących historii i domniemywań o tym, jak mogłaby potoczyć się nasza historia, gdyby kosmiczny wyścig zakończył się nieco inaczej. Obowiązkowa produkcja dla wszystkich, którzy lubią wymyślać nowe teorie spiskowe!

Helpsters

Serial dla dzieci autorstwa twórców słynnej na cały świat Ulicy Sezamkowej. Głównym bohaterem będzie niejaki Cody, a towarzyszyć mu będzie banda potworów, które uwielbiają pomagać w rozwiązywaniu problemów. Wspólnie układają plan i ruszają do boju. Zapowiada się spokojna i pozytywna bajka dla wszystkich dzieciaków. Może to próba wygryzienia z piedestału Psiego Patolu?

Taki rynek VOD. Ponarzekam, a później błyskawicznie wykupię dostęp do Apple TV+

Snoopy in Space

Słynny pies Snoopy realizuje swoje marzenia i zostaje astronautą. Razem z nim Charlie Brown i załoga Peanuts dowodzą Międzynarodową Stacją Kosmiczną, badając Księżyc i inne zakamarki kosmosu. To alternatywa dla młodszych, którzy nie byliby w stanie zrozumieć Forr All Mankind. Snoopy to bohater towarzyszący dzieciakom od dziesięcioleci. Z pewnością i tym razem ich nie zawiedzie.

Ghostwriter

Sentymentalna podróż w przeszłość. Apple przyszykowało nową wersję klasycznego serialu sprzed lat. Serial opowiada o grupie dzieciaków mieszkających na Brooklynie, które rozwiązują zagadki kryminalne z pomocą ducha o imieniu Ghostwriter. Duch potrafi manipulować przedmiotami, tworząc tekstowe podpowiedzi dla bohaterów. Prosta sprawa! Coś odpowiedniego dla dzieciaków, które wyrosną z Helpsters.

The Elephant Queen

Uznany dokument, który przybliża widzom ten piękny gatunek stojący na skraju wyginięcia. Wraz z kamerą możemy podążać za potężnym i majestatycznym stadem słoni, starając się lepiej zrozumieć ich naturę. Twórcy starają się pokazać piękno tego gatunku, towarzysząc im przez długi czas.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu