Świat

20 gier na iPhona wartych sprawdzenia

Grzegorz Marczak
20 gier na iPhona wartych sprawdzenia
16

iPhone to telefon, któremu w jednym na razie nie dorównuje żaden konkurent - mowa oczywiście o grach. Wiele osób nazywa ten telefon konsolą do gier, patrząc na to jakie gry produkowane są czy też konwertowane na iphona trudno się z tym nie zgodzić. Produkcja gier na iPhona stała się zresztą branżą s...

iPhone to telefon, któremu w jednym na razie nie dorównuje żaden konkurent - mowa oczywiście o grach. Wiele osób nazywa ten telefon konsolą do gier, patrząc na to jakie gry produkowane są czy też konwertowane na iphona trudno się z tym nie zgodzić. Produkcja gier na iPhona stała się zresztą branżą samą w sobie. Oprócz gigantów rynku gier również małe grupy developerów szukają okazji do przebicia się w app store i i zarobienia pieniędzy. Niektórzy liczą na talent i innowacyjność inni po prostu starają się stworzyć coś na podobiznę hitów z PC i konsoli.

Kiedy ostatnio na blogu zapytałem o popularne gry w jakie grają czytelnicy dostałem bardzo ciekawą listę, z którą teraz chciałem się z wami podzielić. Przedstawiam więc 20 tytułów które według czytelników Antyweb warte są sprawdzenia:

Rolando

iWolf

DrawRace

Crash Bandicoot Nitro Kart 3d

Pinball Dreams

Minigore

I Dig it

RockBand

mafia wars

FlightControl

Frenzic

geoDefense

Zen Bound

Civilization Revolution

Galaxy on Fire

The Creeps

iFighter

Modern Combat: Sandstorm

Tap Tap Revenge 3:

Skullpogo

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneGry