Telewizja

18 kanałów w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu aż do 5 maja

GU
Grzegorz Ułan
0

"Otwarte okna" u naszych operatorów, to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą dostępnych kanałów bez dodatkowych opłat. W swoim wiosennym otwartym oknie Cyfrowy Polsat udostępnił właśnie aż 18 kanałów za darmo dla klientów pakietów od Darmowego HD wzwyż aż do 5 maja.

Jakie to kanały? Głównie filmowe i edukacyjne, ale znalazły się też dwa rozrywkowe oraz jeden sportowy i jeden dla dzieci.

  • filmowe i z serialami – 13 Ulica, AMC, AXN HD, Comedy Central, FOX, FOX Comedy, Novela TV, Paramount Channel, Romance TV, SCI FI,
  • dla dzieci – CBeebies,
  • edukacyjne – Nat Geo People, National Geographic, National Geographic Wild, Water Planet,
  • sportowe – Extreme Sports Channel,
  • rozrywkowe – E! Entertainment, MTV Polska.

W ramach tegorocznego wiosennego „otwartego okna” abonenci platformy będą mogli oglądać nawet 18 kanałów, na których znajdą filmowe hity, seriale, programy rozrywkowe, lifestylowe czy bajki dla najmłodszych. Każdy widz, również podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych, na pewno wybierze propozycje dla siebie.

Z wymienionych pozycji osobiście mogę polecić FOX Comedy, który aktualnie emituje amerykańską wersję The Office czy trzy świetne sitcomy - Wszyscy kochają Raymonda, Jim wie lepiej i Różowe lata 70-te. Dobrze będziecie się bawić też przy Comedy Central, gdzie aktualnie można oglądać seriale - Teoria wielkiego podrywu, Przyjaciele czy od wczoraj 3 sezon Comedy Club z występami polskich satyryków w formacie stand-up.

To dla klientów Cyfrowego Polsatu, z kolei jeśli korzystacie z pakietu internetowego IPLA FILMY I SERIALE, od teraz możecie oglądać za darmo treści udostępnione w serwisie Paramount Play, gdzie bez reklam można oglądać niezapomniane produkcje ze studia Paramount Pictures, m.in.: Transformers, American Beauty, Gliniarz z Beverly Hills, Piękny Umysł, Czas Patriotów, Top Gun czy World War Z.

Pakiet IPLA FILMY I SERIALE można testować przez 14 dni za darmo, po tym okresie opłata miesięczna za niego wynosi 20,00 zł.

Źródło: Cyfrowy Polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu