E-commerce

Tak eBay.pl walczy o polskiego klienta: 15% zniżki na cały asortyment

GU
Grzegorz Ułan
16

Promocje świąteczne zaczynają się sypać powoli z każdej strony, a z roku na rok, co raz wcześniej ten proces się rozpoczyna. Ma to swoje dobre strony, przede wszystkim pozwala podjąć decyzje zakupu prezentów dla bliskich zanim się tak naprawdę zacznie gorączka przedświąteczna. Z takim zamysłem wyszedł teraz eBay, proponując swoją świąteczną promocję już teraz.

Według badania przeprowadzonego przez Kantar TNS na zlecenie eBay ponad połowa Polaków kupuje prezenty na ostatnią chwilę. Głównie z powodu czasu i świątecznej atmosfery oraz braku ciekawych promocji we wcześniejszym okresie niż bezpośrednio przed świętami.

Małgorzata Gliszczyńska, dyrektor zarządzająca na Polskę i Europę Centralną w eBay:

Jak pokazują wyniki badań, co piąty Polak odkłada decyzję o świątecznych zakupach na ostatnią chwilę z uwagi na brak promocji. W odpowiedzi na takie głosy eBay.pl uruchamia specjalną akcję „First Minute Shopping”, poprzez którą chcemy zachęcić kupujących w Polsce, aby w tym roku rozpoczęli poszukiwania prezentów wcześniej, a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcili później swoim najbliższym.

To samo badanie pokazuje, że 25% poświęca kilka dni na znalezienie prezentu dla bliskich, a planujemy w tym roku kupić średnio 6 takich prezentów. 48% Polaków kupuje je w grudniu, a 10% tydzień przed świętami, to już jest naprawdę gorący okres i długie kolejki w większości sklepów. Więc chyba jednak warto przeglądać te promocje, które pojawiają się już teraz, być może uda się Wam dzięki nim znaleźć coś interesującego i uniknąć tego całego zamieszania bezpośrednio przed świętami.

Akcja „First Minute Shopping” na eBay.pl rozpoczyna się dzisiaj, wykorzystując kod PXMAS17S otrzymacie 15% zniżkę na cały asortyment dostępny na eBay.pl.

Badanie zostało przeprowadzone przez Kantar TNS na zlecenie eBay w dniach 12-16 października 2017 r. na próbie 1020 osób w wieku 16-54 lata.

Źródło: Informacja prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: