E-sport

Poznajcie 14-stu specjalistów turnieju IEM 2018

Artur Janczak
Poznajcie 14-stu specjalistów turnieju IEM 2018
1

Najważniejszy turniej CS:GO odbędzie się już niebawem. Fani będą mogli zobaczyć swoje ulubione drużyny, które staną do walki o wspaniały puchar, a w puli nagród jest aż pół miliona dolarów. Podczas imprezy najważniejsze są emocje, wspaniałe momenty i cała otoczka. Dzisiaj chcę Wam przedstawić prowadzących, komentatorów i obserwatorów, którzy będą dbali o to, aby podczas IEM wszyscy mogli się dobrze bawić.

27 lutego zostanie rozegranych 12 meczów, a te będzie można obejrzeć na dwóch streamach. W pierwszym z nich będziecie mogli usłyszeć komentarze od takich ekspertów jak: Henry „HenryG” Greer i Matt „Sadokist” Trivett, a także Jason „moses” O’Toole z Lauren „Pansy” Scott. To właśnie oni będą na żywo relacjonować to, co będzie się działo podczas spotkań. Na drugim kanale, będzie można słuchać wypowiedzi takich osób jak: Harry „JustHarry” Russell z Hugo Byron, Alex „Snodz” Byfield i „Jacky” Peters. Oczywiście, nie jest to jeszcze pełen skład.

Podczas przerw i między meczami przy stole analityków zasiądą: Alex „Machine” Richardson — jako prowadzący, Janko „Ynk” Paunovic, Chad „Spunj” Burchill i Adam „friberg” Friberg. Jeżeli chodzi o krótkie wywiady na scenie, to te przeprowadzi Tres „stunna” Saranthus, natomiast głównym prezenterem turnieju będzie nie kto inny, jak OJ Borg. Dodatkowymi obserwatorami są Heather “Sapphire” Garozzo, David “DJ” Kuntz oraz Alex “Rushly” Rush.

Miejmy nadzieję, że czeka nas kapitalne widowisko, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, emocjonujących pojedynków i wiele więcej. Rozpiska na pierwszy dzień rozgrywek znajduje się poniżej. To właśnie 27 lutego będzie można trzymać kciuki za Virtus.Pro. Ich rywalem będzie G2 Esports, więc nasi nie mogą liczyć na łatwy mecz. Oby udało im się pokonać oponentów i wyjść w końcu z letargu.

Źródło grafik: intelextrememasters.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu